http://buy-game.ir

جزئیات جنگاهی از اعضای گروه و اردوگاه گیم Red Dead Redemption 2 منتشر شد

0


جزئیات جنگاهی از اعضای گروه و اردوگاه گیم Red Dead Redemption 2 منتشر شد

اگرچه تمرکز اصلی گیم Red Dead Redemption 2 بر روی شخصیت آرتور مورگان خواهد بود، اما دیگر اعضای گروه Van der Linde هم نقش مهمی در این گیم خواهند داشت. همانطور که از تریلر جنگاه این گیم پیداست، اعضای خلافکار Van der Linde از دست ماموران فدرال و شکارچیان جایزه‌بگیر فرار می‌کنند که البته مسیر دشواری هم در پیش دارند. اما اینطور که به نظر می‌رسد، این اعضا باید کارهایی داخلی گروه را هم انجام دهند.

در نسخه نمایشی ۴۵ دقیقه‌ای که شرکت راک‌استار گیمز (Rockstar Games) به اصحاب رسانه نشان داده است، برخی از اعضای باند Van der Linde نیز در آن حضور داشته‌اند. از جمله این افراد می‌توان به داچ ون در لیند، خاویر اسکوئلا (Javier Escuella)، بیل ویلیامسون (Bill Williamson) و جان مارستون (John Marston) – شخصیت اصلی گیم Red Dead Redemption – اشاره داشت. همچنین برخی از اعضای جنگاه این گروه از جمله میکا بل (Micha Bell) و سادیه آدلر (Sadie Adler) که در اواخر تریلر با آرتور مورگان (Arthur Morgan) صحبت می‌کند هم به تصویر کشیده شده‌اند.

همچنین دو شخصیت جنگاه دیگر نیز به نام‌های کارن (Karen) و لنی (Lenny) در این گیم حضور خواهند داشت که در یکی از ماموریت‌های این گیم که سرقت از بانک بوداست در کنار بیل و آرتور حضور خواهند داشت. از جمله دیگر شخصیت‌های حاضر در گیم Red Dead Redemption 2 می‌توان به شان مک‌گوری (Sean McGuire) که با عنوان «جادوگر شاد ایرلندی» از آن یاد می‌شود، Uncle شخصیت مسن و همیشه مست، و همچنین پیرسون (Pearson) که یک آشپز است، اشاره داشت. با این حال، راک‌استار گیمز جزئیات بیشتری از این شخصیت‌ها منتشر نکرده است اما به نظر می‌رسد که گیم مورد بحث از شخصیت‌های پرشماری بهره‌مند باشد که نقش مهمی را در داستان ایفا خواهند کرد.

مدیریت و درک این شخصیت‌ها برای گیم‌بازان بسیار مهم خواهد بود چراکه در گیم Red Dead Redemption 2 شاهد ویژگی حالت روحی اردوگاه خواهیم بود. یکی از مهم‌ترین تغییراتی که در این دنباله اعمال شده، روحیه اردوگاه خواهد بود که این امکان را به آرتور مورگان خواهد داد تا از طریق کارهایی که انجام می‌دهد بر خلق و خوی افراد حاضر در اردوگاه تاثیر بگذارد. به عنوان مثال، در صورتی که اعضای اردوگاه گرسنه باشند، شخصیت اصلی باید به شکار بپردازد یا حتی وسایل مورد نیاز آن‌ها را خریداری کند. در صورتی که این موارد به خوبی صورت نگیرد، افراد گروه ناراضی خواهند بود اما اگر تمامی کارها به نحو احسنت صورت پذیرد، شاهد خوشحالی آن‌ها و آواز خواندن خواهیم بود و مک‌گوری نیز داستان‌های قدیمی خود را تعریف خواهد کرد.

گیم Red Dead Redemption بیشتر بر روی شخصیت اصلی خود تمرکز داشت و حالتی انفرادی را ارائه می‌داد اما اینطور که پیداست راک‌استار گیمز تصمیم گرفته تا دنباله آن را از این حالت انفرادی صرف خارج کند. هرچند این شرکت تائید کرده که کارهای مربوط به اردوگاه در صورت بی‌توجهی گیم‌بازان هم ادامه خواهد داشت و این نشان می‌دهد که گیم‌بازان هنوز هم می‌توانند کارهایی که دوست دارند را انجام دهند.

گیم Red Dead Redemption 2 در تاریخ جمعه ۴ آبان ماه (۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاهها مسدود است