http://buy-game.ir

جزئیاتی از بخش زامبی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد

0


جزئیاتی از بخش زامبی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد

پس از انتشار سه تریلر مختلف از بخش زامبی عنوان تازه بررسی شده‌ی Call of Duty: Black Ops 4، حال شاهد اطلاعات و جزئیات جنگاهی از آن هستیم.

همان‌طور که در تریلرها مشاهده کرنگاه، چهار شخصیت مختلف با سلاح‌های مختلف در مکان‌هایی متفاوت وجود دارند که باید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. مثلاً می‌توانید در میدان نبرد گلادیاتورها با استفاده از سلاح‌های سرد با زامبی‌ها مبارزه کنید یا اینکه در کشتی کوچکی با مشتی محکم از شر آن‌ها خلاص شوید! بخش زامبی از سه تجربه‌ی منحصر به فرد با نام‌های IX ،Voyage of Despair و Blood of the Dead بهره خواهد برد.

بخش زامبی Call of Duty: Black Ops 4 سفارشی‌ترین تجربه‌ی سری در بخش زامبی را ارائه داده و همچنین قابلیت انتخاب درجه‌ی سختی را بازخواهد گرداند تا تمامی گیمکنان بتوانند از آن لذت ببرند. نهایتاً حالت Zombie Rush گیم‌پلی را به‌طوری ساده‌سازی کرده است که چه گیمکنان قدیمی و چه گیمکنان جنگاه بتوانند با چالش‌ها رو به رو شده و آن‌ها را به پایان برسانند.

Call of Duty: Black Ops 4 که ساعتی قبل تریلر رسمی بررسی آن به انتشار رسید، در ۱۲ اکتبر مصادف با ۲۰ مهر برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است