http://buy-game.ir

تصویری از بخش زامبی گیم Call of Duty Black Ops 4 منتشر شد

0


تصویری از بخش زامبی گیم Call of Duty Black Ops 4 منتشر شد

اخیرا اعلام شد که بخش زامبی گیم Call of Duty Black Ops 4 در رویداد E3 2018 رونمایی خواهد شد، حال استودیو سازنده با انتشار تصویری طرفداران را هیجان زده‌تر از قبل می‌کند.

استودیو تری‌آرچ (Treyarch) با انتشار تصویری از بخش زامبی عنوان Call of Duty Black Ops 4، سعی در دادن سرنخ و کنجکاو کردن طرفداران دارد. همان طور که اطلاع دارید رونمایی از Call of Duty Black Ops 4 در تاریخ پنج‌شنبه ۲۷ اردیبهشت (۱۷ مه میلادی) به صورت رسمی انجام می‌پذیرد. در این میان استودیو سازنده، هرچند وقت یک بار جزئیات بسیار کمی از بخش‌های مختلف این عنوان منتشر می‌کند.

در جنگاهترین پستی که در صفحه توییتر آن‌ها منتشر شده، شاهد یک عکس از شخصیتی زامبی محور هستیم که درحال گذاشتن (یا در آوردن) یک ماسک است که در قسمت پایین تصویر این جمله ” روز حساب انسان‌ها، روز نجات آن‌ها خواهد بود ” لحاظ شده و با کپشن ” شروع خواهد شد… ” به اشتراک گذاشته شده است.

در ادامه تصویر منتشره شده را مشاهده کنید.

اگر تاکنون فرصت نکرده‌اید با گیم Call of Duty Black Ops 4 آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌هایی که اخیرا در وب‌سایت دنیای گیم در رابطه با این عنوان منتشر شده‌اند را مطالعه کنید. در ادامه جنگاهترین خبرهای مربوطه را برای شما لیست کرده‌ایم که با کلیک روی هر یک، به خبر مربوطه هدایت می‌شوید.

احتمال بازگشت سیستم پیک ۱۰ به Call of Duty: Black Ops 4

احتمال بازگشت پرک‌ها به عنوان Call of Duty: Black Ops 4

اکتیویژن: Call of Duty: Black Ops 4 فوق‌العاده خواهد بود

جزئیات بخش زامبی Call of Duty: Black Ops 4 در E3 امسال مشخص خواهند شد

گیم Call of Duty: Black Ops 4 در در تاریخ جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ (۱۲ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کاربران رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است