http://buy-game.ir

تصاویر مفهومی جنگاه Battlefield V به آفریقا و نروژ اشاره دارد

0


تصاویر مفهومی جنگاه Battlefield V به آفریقا و نروژ اشاره دارد

هنوز جزییات زیادی از عنوان تازه بررسی شده‌ی Battlefield V منتشر نشده است. البته می‌دانیم که گزینه‌های شخصی‌سازی زیادی در اختیار گیمکنان قرار خواهد گرفت و دیگر شاهد بسته‌های الحاقی برای این عنوان نخواهیم بود. حال با توجه به تصاویر مفهومی منتشر شده توسط دایس (DICE)، گیمکنان می‌توانند نگاهی به جزییات جنگاه داشته باشند.

این تصاویر در صفحه‌ی رسمی Battlefield V در توییتر منتشر شده و دایس آن‌ها را اینگونه توصیف کرده است:

شاید فکر کنید که کاملا با جنگ جهانی دوم آشنا هستید، اما میدان‌های نبرد بیشتری از آن چه شما فکر می‌کنید وجود داشته است. نروژ؟ شمال آفریقا؟ این روایتگر جنگ جهانی دومی است که شما هیچگاه در یک گیم ویدئویی ننگاهه‌اید.

نمیتوان از اینکه این تصاویر مفهومی به گیم نهایی راه پیدا کرده‌اند یا خیر مطمئن بود، اما صحبت‌های دایس باعث گمانه‌ زنی‌هایی در این خصوص می‌شود. درواقع این اولین بار نیست که این جمله را می‌بینیم، این همان جمله‌ایی است که مدیر کل دایس در صحبت‌های خود در توصیف شباهت‌ها و تفاوت‌های Battlefield V با دیگر عناوین این سری به کار برده است.

…ما می‌خواستیم با تصویری غیر منتظره از آن دوران شناخته شده، نگاهه‌گاه‌ دیگران را به چالش بکشیم. چشم انداز ما از Battlefield V این است که تا به گیمکنان اجازه دهیم داستان‌های گفته نشده از این جنگ را تجربه کنند. جنگی که شکل دهنده‌ی دنیای امروزی است.

این تصاویر مفهومی، نگاهگاهی کلی از نبرد‌های احتمالی Battlefield V به ما می‌دهند. در این تصاویر ما شاهد یک مکان بیابانی، یک منطقه برفی که با بمب منفجر شده هستیم. در آخرین تصویر شاهد یک دشت زرد رنگ هستیم که یک تانک در پس زمینه آن در حال سوختن است.

Battlefield V در تاریخ جمعه ۲۷ مهر ماه (۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین با پیش خرید نسخه Deluxe، می‌توانید سه روز زودتر به تجربه این عنوان بپردازید.

 

دیدگاهها مسدود است