http://buy-game.ir

تصاویر جنگاهی از گیم Red Dead Redemption 2 منتشر شد

0


تصاویر جنگاهی از گیم Red Dead Redemption 2 منتشر شد

به‌ تازگی راکستار گیمز (Rockstar Games) تصاویر جنگاهی از گیم Red Dead Redemption 2 منتشر کرده است.

بدون شک یکی از مورد انتظارترین عناوین سال جاری میلادی، گیم Red Dead Redemption 2 جنگاهترین ساخته شرکت راکستار است. امروز ناشر آن در صفحه‌های اجتماعی تصاویر با کیفیت جنگاهی را از این عنوان منتشر کرده است. راکستار گیمز به طور کلی ۸ اسکرین شات از Red Dead Redemption 2 را در شبکه‌های اجتماعی خود در دسترس طرفداران قرار داده است.

عنوان Red Dead Redemption 2 سومین نسخه از این مجموعه و دنباله بسیار موفق و محبوب Red Dead Redemption 2010 است. داستان گیم در سال ۱۸۹۹ میلادی، ۱۲ سال پیش از وقایع گیم Red Dead Redemption و در کشور آمریکا جریان دارد. روند گیم حول دورانی است که قانون گذاران شروع به سرکوب کلاهبرداران و از بین بردن باندهای خلافکاری می‌کنند که از انطباق با شیوه جنگاه زندگی کردن، امتناع می‌کنند. گیم‌باز کنترل شخصیت آرتور مورگان که یکی از خلافکاران گروه Van der Linde است را در دست دارد. آرتور مورگان یکی از آن تعداد شورشیانی است که با دوره و عصر جنگاه مشکل دارد، بنابراین سعی در نابودی و از هم پاشیدن قوانین دوره جنگاه دارد.

طی روز‌های گذشته تصاویر بسیار زیبایی از این عنوان منتشر شد که از اینجا می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید، همچنین سومین تریلر آن چندی پیش منتشر شد که در صورت تمایل از این قسمت می‌توانید آن را مشاهده نمایید.

گیم Red Dead Redemption 2 روز جمعه ۴ آبان ماه (۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه و منتشر خواهد شد. با توجه به سابقه این شرکت، احتمال آن بسیار کم است که گیم Red Dead Redemption 2 در نمایشگاه E3 2018 حضور داشته باشد اما رابطه خوب آن‌ها با شرکت سونی شاید این امر را محقق سازد و در غرفه اختصاصی سونی شاهد گیم‌پلی این عنوان باشیم. در ادامه می‌توانید جنگاهترین تصاویر منتشر شده از این گیم را مشاهده کنید.

دیدگاهها مسدود است