http://buy-game.ir

تریلر گیم واقیعت مجازی Budget Cut منتشر شد

0


تریلر گیم واقیعت مجازی Budget Cut منتشر شد

امروز یک تریلر از گیم مخفی کاری و واقعیت مجازی استودیوی Neat Corporation با نام Budget Cut منتشر شد که گیم‌پلی این گیم را به نمایش می‌گذارد.

اگر می‌خواهید بدانید که زمانی که ربات‌ها کنترل دنیای ما را به دست بگیرند و بر انسان سلطه پیدا کنند دنیای اطراف ما چگونه تغییر پیدا خواهد کرد استودیوی Neat Corporation سعی کرده است با گیم جنگاه خود به این سوال پاسخ دهد و تجربه‌ی چنین جهانی را برای شما به ارمغان بیاورد.

گیم Budget Cut یک گیم واقعیت مجازی با المان‌های مخفی کاری است. گیم‌باز در نقش یک کارگر کارخانه قرار دارد. این کارخانه تصمیم می‌گیرد نیروهای خود را با رباط‌ها جایگزین کند و تا حدی پیش می‌رود که شروع به اخراج نیروهای انسانی می‌کند. اوضاع زمانی پیچیده‌تر می‌شود که یک بسته‌ی مرموز را روی میز کار خود پیدا می‌کنید و مشکلات از آنجا شروع می‌شود.

این گیم با مشکلاتی در روند توسعه رو به رو شد و سازندگان تصمیم گرفتند که گیم آماده‌ی عرضه نبوده و تاریخ عرضه را تا ۳۱ می عقب انداختند.

این گیم برای اجرا در محیط اتاق ساخته شده است (نیاز به فضای باز اتاق برای گیم کردن دارید). با توجه به تریلر منتشر شده به نظر می‌رسد با یک گیم مفرح با گرافیکی خوب مواجه هستیم که علاوه بر المان مخفی کاری شامل المان‌های دیگری از جمله تله‌گذاری، شکست دادن دشمنان و حل معما می‌شود.

اگر یکی از هدست‌های واقعیت مجازی HTC Vive و یا Oculus Rift را داشته باشد می‌توانید از تجربه‌ی این عنوان زیبا لذت ببرید.

این گیم در تاریخ ۳۱ می ۲۰۱۸ برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. یک نسخه‌ی دموی گیم نیز از طریق پلتفرم استیم در دسترس خواهد بود. می‌توانید در ادامه تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p 

 

دیدگاهها مسدود است