http://buy-game.ir

تریلر و تصاویر جنگاهی از بسته‌ی الحاقی پولی عنوان Dynasty Warriors 9 منتشر شد

0


تریلر و تصاویر جنگاهی از بسته‌ی الحاقی پولی عنوان Dynasty Warriors 9 منتشر شد

بسته‌ی الحاقی پولی جنگاه عنوان Dynasty Warriors 9 هفته‌ی آیند عرضه می‌شود که سلاح و محتویات جنگاهی را به همراه خواهد داشت. حال به تازگی کویی‌تکمو تریلر و تصاویر جنگاهی از این عنوان منتشر کرده است که نگاهی خواهیم داشت به سلاح‌های جنگاه و محتویات بسته‌ی الحاقی پولی عنوان Dynasty Warriors 9.

هفته‌ی آینده محتوای الحاقی پولی عنوان Dynasty Warriors 9 عرضه می‌شود و گیم‌بازان از طریق این بسته‌ی الحاقی، به سه سلاح جنگاه که شامل یک پنجه، شمشیر و قلاب و یک عدد خنجر(Emei Daggers) می شوند، دسترسی خواهند داشت. گیم‌بازانی که این بسته‌ی الحاقی را خریداری کنند، قادر خواهند بود در تاریخ پنج‌شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۱۰ مه ۲۰۱۸) به سلاح‌های جنگاه دسترسی پیدا کنند؛ در حالی که بسته‌ی الحاقی جنگاه در تاریخ پنج‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ( ۱۷ مه ۲۰۱۸) در دسترس خواهد بود. حال به تازگی کویی تکمو تریلر و تصاویر جنگاهی از عنوان Dynasty Warriors 9 منتشر کرده است که به بررسی سلاح‌های جنگاه می‌پردازند. شما می‌توانید تریلر و تصاویر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:


دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

البته تریلر دیگری نیز از عنوان Dynasty Warriors 9 در تاریخ پنج‌شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۱۰ مه ۲۰۱۸) منتشر می‌شود که این تریلر به بررسی سلاح سوم بسته‌ی الحاقی پولی این عنوان یعنی Emei Daggers خواهد پرداخت. سلاح‌های جنگاه تاکتیک‌های مبارزه‌ای مخصوص به خود( در سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته) را داشته که توسط تمام افسرها قابل استفاده خواهند بود اما افسرهایی که در استفاده از این سلاح‌ها مهارت داشته باشند، قادر خواهند بود از قدرت و ضربات ویژه آن‌ها استفاده کنند.

عنوان Dynasty Warriors 9 هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاهها مسدود است