http://buy-game.ir

تریلر جنگاهی از گیم Red Dead Redemption 2 در راه است

0


تریلر جنگاهی از گیم Red Dead Redemption 2 در راه است

به تازگی شرکت راک‌استار گیمز از طریق اطلاعیه‌ای مطبوعاتی اطلاعات جنگاهی از گیم مورد انتظار Red Dead Redemption 2 منتشر ساخت.

به گفته راک‌استار گیمز (Rockstar Games)، تریلر جنگاه گیم مورد بحث روز چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه  (۲ می ۲۰۱۸) ساعت ۸ صبح PST از طریق وب‌سایت رسمی این شرکت و کانال آن در سرویس یوتیوب در دسترس قرار خواهد گرفت. با وجود اینکه برای مشاهده این تریلر باید دو روزی صبر کنیم، راک‌استار گیمز تصمیم گرفته تا برای کاهش عطش طرفداران گیم Red Dead Redemption 2، یک تصویر هنری جنگاه هم از این گیم منتشر کند که از زیر قابل مشاهده است.

Red Dead Redemption 2 سومین نسخه از سری گیم‌های Red Dead است که در اصل دنباله گیم تحسین شده Red Dead Redemption، محصول سال ۲۰۱۰ میلادی محسوب می‌شود. در گیم Red Dead Redemption 2، گیم‌بازان کنترل آرتور مورگان (Arthur Morgan) را بر عهده دارند که یکی از اعضای گروه غیرقانونی Dutch van der Linde است. مشابه نسخه قبل این سری، Red Dead Redemption 2 هم عنوانی اکشن و ماجراجویی با تم وسترن خواهد بود. گرچه هنوز اطلاعات دقیقی از داستان این گیم در دسترس نیست، اما می‌دانیم که این گیم شامل المان‌های متعدد تک نفره و چند نفره خواهد بود.

در راستای دیگر نیوز مرتبط با گیم Red Dead Redemption 2، اخیراً کتابی هنری از این گیم در خرده‌فروشی آمازون قرار گرفته است. از سوی دیگر، تحلیلگران معتقدند که این گیم موفق نخواهد شد موفقیت تجاری گیم Grand Theft Auto V، دیگر ساخته شرکت راک‌استار گیمز را تکرار کند.

گیم Red Dead Redemption 2 در تاریخ جمعه ۴ آبان ماه (۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه و منتشر خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است