http://buy-game.ir

تریلر بررسی Alibi اوپراتور جنگاه Rainbow Six Siege منتشر شد

0


تریلر بررسی Alibi اوپراتور جنگاه Rainbow Six Siege منتشر شد

یوبیسافت (Ubisoft) به آرامی در حال کنار زدن پرده‌ها برای منتشر کردن جزییات به‌روزرسانی جنگاه Rainbow Six Siege با نام Para Bellum است. در همین راستا، این شرکت با تریلری کوتاه یکی از دو اوپراتور جنگاه این عنوان را رسما بررسی کرد.

Alibi که نام واقعی او Aria de Luca است، در لیبی متولد شده و زمانی که سه سال داشت به همراه خانواده خود به ایتالیا مهاجرت کرد. پس از بردن مدال طلا در دو بخش رقابت‌های تیراندازی اروپا، توسط Carabinieri استخدام شد و پس از مدتی به نیروی ویژه ضد تروریست ایتالیا پیوست. سپس چندسالی به عنوان مامور مخفی برای به پایین کشیدن خانواده جنایتکار Vinciguerra انجام وظیفه کرده است. این اوپراتور در دسته defender قرار خواهدگرفت. هنوز یوبیسافت در مورد سبک گیم Alibi اظهار نظر نکرده است اما با توجه به تریلر می‌توان گفت که Alibi قادر است بازتاب‌هایی از شخصیت خود در محیط منتشر کند و به نوعی با این سراب گیمکنان را به دام اندازد. انتظار می‌رود که تریلر دیگر اوپراتور جنگاه این عنوان یعنی Maestro به زودی منتشر شود.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰p
دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰p
دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p

پیشتر نقشه جنگاه این عنوان با نام Villa بررسی شده بود. جزییات کامل به‌روز‌رسانی Para Bellum یشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۲۰ می ۲۰۱۸) منتشر خواهد شد. عنوان Rainbow Six Siege برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است.

دیدگاهها مسدود است