http://buy-game.ir

تریلر‌های جنگاهی از عنوان Jurassic World Evolution منتشر شد

0


تریلر‌های جنگاهی از عنوان Jurassic World Evolution منتشر شد

به تازگی استودیوی Frontier Developments دو تریلر جنگاه از عنوان Jurassic World Evolution را منتشر کرده است. تریلر اول این عنوان به قسمت جنگاه خاطرات سازندگان اختصاص داشته که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به قسمت‌های مختلف گیم پلی و در تریلر دوم نیز با گونه‌ی Spinosaurus بیشتر آشنا می‌شویم.

اگر از گیم‌بازان کهنه‌کار باشید، قطعا عنوان محبوب Jurassic World Evolution بر‌روی کنسول پلی‌استیشن ۲ را به خاطر دارید. گیم Jurassic World Evolution یک عنوان کسب و کار است که گیم‌بازان باید به توسعه‌ی پارک‌های تفریحی در جزیره‌ی Archipelago بپردازند. ماموریت‌های گیم نیز در دو بخش تحقیقات و امنیتی در دسترس خواهند بود و جف گلد بوم در نقش دکتر ایان مالکوم در انجام مراحل گیم، گیم‌بازان را راهنمایی خواهد کرد.

حال به تازگی استودیوی Frontier Developments دو تریلر جنگاه از عنوان Jurassic World Evolution منتشر کرده است که در تریلر اول، شاهد بخش‌های مختلفی از گیم پلی گیم به مانند دایناسور‌ها و پارک تفریحی هستیم و سازندگان نیز در ارتباط با دیگر بخش‌های مختلف گیم از جمله مراحل و ماموریت‌های پیش روی گیم‌بازان توضیحاتی ارائه می‌دهند. شما می‌توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

در تریلر دوم عنوان Jurassic World Evolution نیز با گونه‌ی Spinosaurus بیشتر آشنا می‌شویم. شما می‌توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

عنوان Jurassic World Evolution در تاریخ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ (۱۲ ژوئن ۲۰۱۸) به صورت دیجیتالی و نسخه‌ی فیزیکی آن نیز در تاریخ ۱۲ تیر ۱۳۹۷ (۳ جولای ۲۰۱۸) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاهها مسدود است