http://buy-game.ir

تاریخ رونمایی گیم Pro Evolution Soccer 2019 مشخص شد

0


تاریخ رونمایی گیم Pro Evolution Soccer 2019 مشخص شد

ظاهراً شرکت کونامی تصمیم دارد تا بزودی از گیم مورد انتظار Pro Evolution Soccer 2019 رونمایی کند. در حقیقت، در جریان گیم دو تیم بارسلونا و رئال مادرید بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی، روز ۱۹ اردیبهشت ماه (۹ می) به عنوان تاریخ رونمایی از این گیم مشخص شده بود.

لازم به ذکر است که پس از گذشت حدود ده سال، برای اولین بار در سری گیم‌های Pro Evolution Soccer، شاهد رقابت‌های یوفا (لیگ قهرمانان اروپا) نخواهیم بود؛ هرچند موارد مثبت زیادی برای جنگاهترین نسخه این سری گیم‌های محبوب در نظر گرفته شده است. مدتی پیش، صفحه‌ای مرتبط با پیش خرید این گیم در فروشگاه الکترونیکی پلی‌استیشن قرار گرفت که اطلاعات زیادی را از آن فاش ساخت.

در کنار فاش شدن اطلاعات بسیاری از گیم Pro Evolution Soccer 2019، شرکت کونامی (KONAMI) خبری را اعلام کرد که منجر به خوشحالی زیاد طرفداران این سری گیم‌های ورزشی شد: گویا این شرکت ژاپنی در نظر دارد تا تعداد لیگ‌های لایسنس شده را افزایش دهد.

اطلاعاتی که از این گیم در فروشگاه پلی‌استیشن منتشر شده به این شرح است:

  • لیگ‌های معتبر: قانونی شدن بسیاری از لیگ‌های جهان.
  • بخش MYCLUB جنگاه: تمام عناصر این بخش بازسازی شده‌اند، از امضای قراداد با گیمکنان گرفته تا کارت‌های مختلفی از آن‌ها که در طول سال عرضه می‌شوند.
  • لحظات جادویی: با اضافه شدن یازده مهارت جنگاه، حرفه گیمکنان وارد مرحله جنگاهی خواهد شد. به وسیله بازسازی، بهبود انیمشین و حرکات شوت زدن گیمکنان، آن‌ها قادر خواهند بود گل‌های زیبا‌تری به ثمر برسانند. به علاوه استقامت گیمکنان بر روی خستگی آن‌ها در گیم نیز تاثیر گذار خواهد بود.
  • یک گیم زیبا از نظر بصری: انیمیشن‌های زیبا و واقع گرایانه گیم با رزلوشن ۴K.
  • بخش مربی‌گری: حرفه فوتبال را به عنوان یک مربی واقعی تجربه کنید. این بخش ۳ تغییر عمده به همراه خواهد داشت: جام بین المللی قهرمانان پیش فصل(ICC)، سیستم نقل و انتقالات عمیق و لیگ‌های قانونی جنگاه.

گرچه تا بدین لحظه تقریباً اطلاعات خوبی از گیم Pro Evolution Soccer 2019 کسب کرده‌ایم، اما باید تا روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه (۹ می) منتظر رونمایی رسمی کونامی از این گیم باشیم تا به اطلاعات دقیق‌تری دست یابیم.

پیش‌بینی می‌شود که گیم Pro Evolution Soccer 2019 در ماه آگوست سال جاری میلادی بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاهها مسدود است