http://buy-game.ir

تاریخ انتشار Code Vein به زودی منتشر خواهد شد

0


تاریخ انتشار Code Vein به زودی منتشر خواهد شد

شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) امروز پس از مدت‌ها انتظار اعلام کرد که تاریخ دقیق عرضه‌ی گیم جنگاه این شرکت، Code Vein به زودی اعلام خواهد شد.

شرکت باندای نامکو از زمان بررسی گیم Code Vein تا به امروز تصاویر و اطلاعات زیادی از این گیم اکشن نقش‌آفرینی منتشر کرده است. ولی هنوز زمان عرضه‎ی دقیق این عنوان چه در ژاپن و چه در غرب مشخص نشده است.

این شرکت اعلام کرده بود که بازه‌ی سال ۲۰۱۸ برای عرضه‌ی این گیم که شباهت‎های فراوانی به سری Dark Souls دارد در نظر گرفته شده است ولی زمان دقیق عرضه هنوز مشخص نشده است. اما به نظر می‌رسد قرار است این وضعیت تغییر کند. این شرکت امروز در توییتر خود خبر داده است که در تاریخ ۵ جون ۲۰۱۸ (۱۵ خرداد) یک تریلر جنگاه از این گیم منتشر خواهد شد و تاریخ دقیق عرضه‎ی این گیم در این تریلر اعلام خواهد شد.

چیزی که در این مطلب به آن اشاره نشده است این است که آیا زمان اعلام شده برای عرضه‎ی گیم در این تریلر مخصوص منطقه‎ی شرق آسیا و ژاپن خواهد بود و با اینکه شامل تمامی مناطق خواهد شد. البته شرکت باندای نامکو در سال‌های اخیر سعی کرده است تاریخ عرضه‎ی هر دو نسخه‌ی ژاپنی و غربی گیم‌ها تا حد ممکن به هم نزدیک باشند و در صورت امکان هر دو نسخه به صورت همزمان عرضه شوند.

همچنین به نظر می‌رسد تریلر منتشر شده در ۱۵ خرداد قرار است محتوای زیادی از وقایع و میان‌پرده‌های گیم را به نمایش بگذارد. در این توییت منتشر شده، دو تصویر از این تریلر پیوست شده است که می‎توانید آن‌ها را در ادامه مشاهده کنید.

گیم Code Vein قرار است در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‎های شخصی منتشر شود.

دیدگاهها مسدود است