http://buy-game.ir

تاریخ انتشار عنوان LEGO DC Super-Villains مشخص شد

0


تاریخ انتشار عنوان LEGO DC Super-Villains مشخص شد

شرکت وارنر براس و استودیو TT Games از گیم LEGO DC Super-Villains تریلری منتشر کردند و تاریخ انتشار این عنوان را مشخص نمودند.

بعدازظهر امروز بود که خبر دادیم تیزری از گیم جنگاه استودیو TT Games منتشر شده و بصورت رسمی مشخص کرده که این عنوان LEGO DC Super-Villains نام دارد. بعد از آن دیگر اطلاعاتی از این گیم مشخص نشد تا اینکه ساعاتی پیش استودیو TT Games بصورت رسمی از این گیم تریلری منتشر کرد.

این گیم بر اساس شخصیت‌های شرور دنیای کمیک‌های دیسی ساخته شده و شما می‌توانید شخصیت مورد علاقه خود را از میان ابرشروران حاضر در این گیم انتخاب کنید و با آن شخصیت به گیم بپردازید. این برای اولین بار است که استودیو TT Games گیم‌ای بر اساس ابرشرور‌ها می‌سازد. تمام گیم‌های قبلی استودیو TT Games بر اساس ابرقهرمانان ساخته شده بودند مانند LEGO Marvel Superheroes یا LEGO Batman و یا گیم‌های دیگر این استودیو. این گیم قرار است داستان شخصیت‌های شرور دنیای دیسی را روایت کند و تمرکز اصلی داستان برروی شخصیت‌های شرور است.

مدیر استودیو TT Games در رابطه با این گیم می‌گوید:

“گیم LEGO DC Super-Villains گیمکنان را قادر می‌سازد تا با استفاده از راه‌های سرگرم کننده و طنز آمیز و با آزاد کردن قدرت‌های شرورانه و بامزه ابرشروران دنیای دیسی به شرارت بپردازند. با تعداد بی شماری از گزینه‌های سفارش سازی برای انتخاب، گیمکنان می توانند شخصیت خود را در آغاز داستان ایجاد و شخصی سازی کنند، قدرت‌ها و توانایی‌های جنگاهی را در بین مراحل یکی از جالب ترین گیم‌های LEGO تا به امروز آزاد کنند. گیمکنان در این گیم می‌توانند در مکان‌های خاطره انگیز و شخصیت‌های شرور موردعلاقه‌شان به گیم بپردازند. لیست شخصیت‌های گیم LEGO DC Super-Villains بی همتا است و هواداران عاشق گیم کردن با شخصیت‌های لکس لوثر، هارلی کوئین و جوکر و باقی شخصیت‌های گیم برای شکست شیطانی بزرگ‌تر از خودشان (شخصیت‌های شرور) خواهند شد.”

در عنوان LEGO DC Super-Villains، گروه لیگ عدالت ناپنگاه شده است و وظیفه حفاظت از زمین برعهده یک گروه جنگاه از قهرمانان که از یک جهان موازی می‌آیند سپرده شده است که خود را سندیکای عدالت می‌نامند. سپس گروه نابودی (گروهی که شخصیت‌های شرور دنیای دیسی برای مقابله با لیگ عدالت تشکیل داده‌اند) متوجه می‌شوند که محافظان جنگاه زمین آنطور که بنظر می‌رسد قرار نیست از زمین محافظت کنند. سپس ابرشروران دنیای دیسی به گرد هم می‌آیند تا نقشه شرورانه این غریبه‌های اسرار آمیز را خنثی کنند.

در یکی از انیمیشن‌های دنیای دیسی نیز شاهد چیزی مشابه هستیم. در یک روز گروهی مشابه لیگ عدالت از دنیایی موازی به دنیای اصلی دیسی می‌آیند. اول آن‌ها خود را قهرمان نشان می‌دهند سپس هدف‌های شوم خود را عملی می‌کنند. در آخر گروه لیگ عدالت با کمک ابرشروران همان دنیای موازی بر گروهی که از دنیای دیگر آمده است مقابله می‌کنند.

شما می‌توانید تریلر این عنوان را در زیر مشاهده نمائید :

لینک دانلود و تماشا با کیفیت ۴۸۰p | لینک دانلود و تماشا با کیفیت ۷۲۰p | لینک دانلود و تماشا با کیفیت ۱۰۸۰p

این گیم در تایخ ۱۶ اکتبر ۲۰۱۸ یعنی سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ برای کنسول‌های نینتندو سوئیچ، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید عکس‌هایی از این عنوان را مشاهده نمائید.

دیدگاهها مسدود است