http://buy-game.ir

بسته الحاقی جنگاه گیم Pillars of Eternity 2: Deadfire در دسترس قرار گرفت

0


بسته الحاقی جنگاه گیم Pillars of Eternity 2: Deadfire در دسترس قرار گرفت

گیم Pillars of Eternity 2: Deadfire، ساخته استودیوی ابسیدیان اینترتینمنت (Obsidian Entertainment)، پس از عرضه با تحسین منتقدان روبرو شد و یکی از بهترین گیم‌های نقش‌آفرینی امسال محسوب می‌گردد. به همین جهت، این استودیو تصمیم گرفته تا با عرضه بسته‌های الحاقی متعدد، پشتیبانی مناسبی از این گیم داشته باشد. جنگاهترین بسته الحاقی گیم مورد بحث که Rum Runner’s Pack نام دارد، در حال حاضر به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته است.

این بسته الحاقی جنگاه، علاوه بر آیتم‌های تازه، شخصیت‌ها و محیط‌های جنگاه، یک شخصیت همراه زن به نام Mirke را نیز شامل می‌شود که گیم‌بازان می‌توانند آن را به استخدام خود در آورند. همچنین سازندگان این گیم وعده داده‌اند که پیشرفت‌ها و ویژگی‌های جنگاهی از جمله تغییر ظاهری شخصیت در هر نقطه از گیم نیز در راه است. انتظار می‌رود که این موارد همراه با عرضه بسته الحاقی Beard and Hair Pack در اوایل ماه ژوئن به صورت رایگان در دسترس قرار بگیرند.

گیم Pillars of Eternity 2: Deadfire سه بسته گسترش دهنده نیز در قالب سیزن پس (Season Pass) 25 دلاری‌‌اش دریافت خواهد کرد. این بسته‌های گسترش دهنده Beast of Winter، The Forgotten Sanctum and Seeker و Slayer, Survivor نام دارند. هر کدام از این بسته‌های گسترش دهنده به صورت جداگانه با قیمت ۱۰ دلار در دسترس قرار خواهند داشت.

گیم Pillars of Eternity 2: Deadfire در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

دیدگاهها مسدود است