http://buy-game.ir

بررسی Rage 2 قبل از E3 تحت تاثیر لو رفتن اخیر آن نبوده

0


بررسی Rage 2  قبل از E3 تحت تاثیر لو رفتن اخیر آن نبوده

درحالی که خیلی از افراد گمان می‌کنند Rage 2 به دلیل لو رفتن زود هنگام توسط شعبه‌ی کانادایی فروشگاه والمارت زود تر از موعد مقرر بررسی شده است، بتسدا (Bethesda) این گمانه‌زنی‌ها را رد می‌کند.

همانطور که در جریان هستید، ساعاتی قبل گیم Rage 2 با انتشار تریلری به صورت رسمی بررسی شد، اما قبل از بررسی رسمی، هفته‌ی گذشته توسط شعبه کانادایی فروشگاه والمارت این گیم به همراه چند گیم دیگر لو رفته بودند که بتسدا نیز به لو رفتن گیم واکنش نشان داده بود. خیلی از افراد گمان می‌کنند که بتسدا بررسی Rage 2 را برای E3 پیش رو برنامه ریزی کرده بود و لو رفتن زود هنگام گیم باعث شد تا بتسدا زمان بررسی آن را جلو بیندازد.

اما به نظر می‌رسد این تصورات اشتباه است چرا که پس از بررسی رسمی Rage 2 آقای پیت هاینز (Pete Hines) معاون ارشد بازاریابی شرکت بتسدا در حساب شخصی خود در توئیتر بیان کردند که از اول هم قرار نبوده این پروژه تا E3 در سکوت خبری باقی بماند :

در اصل برنامه‌ی ما این بود که روز جمعه با انتشار عکس‌هایی به گیم اشاره کنیم، امروز تریلر گیم را پخش کنیم و فردا نیز نمایش گیم‌پلی گیم را داشته باشیم. ما فقط به صورت فی‌البداهه عمل کردیم چون گروه من فوق‌العاده است و فکر می‌کردیم که اینکار جالب خواهد بود.

همینطور آقای هاینز اضافه کردند که لو رفتن گیم باعث شد بتوانند با آهسته بررسی کردن Rage 2 کمی بیشتر سرگرم شوند، که از توئیت‌های بتسدا پس از لو رفتن گیم در لیست خرده فروشی کاملا صحت این موضوع مشخص است. همچنین اطلاعات جنگاهی از پلتفرم‌های مقصد Rage 2 منتشر شده که در اینجا می‌توانید از جزئیات آن مطلع شوید.

 

دیدگاهها مسدود است