http://buy-game.ir

برایان هیکس کارگردان هنری DayZ بوهیمیا را ترک خواهد کرد

0


برایان هیکس کارگردان هنری DayZ بوهیمیا را ترک خواهد کرد

کارگردان هنری گیم DayZ برایان هیکس (Brian Hicks) اعلام کرد که بوهیمیا اینتراکتیو (Bohemia Interactive) را ترک خواهد کرد.

هیکس در پیام خداحافظی خود ضمن ابراز خوشحالی از اینکه به‌روزرسانی ۰٫۶۳ گیم به زودی منتشر خواهد شد، معتقد است که DayZ به نقطه‌ایی رسیده که دیگر نیازی به حضور او در بوهیمیا نیست.

همانطور که احتمالا بعضی از شما متوجه شده‌اید، در طول یک سال گذشته سعی میکردم که قدم‌ به قدم خود را از راس کار کنار بکشم تا صدای افرادی مثل پیتر، ادم و کسانی دیگر شنیده شود. در طول همان سال برای کار‌هایی که باید در آینده انجام دهم برنامه‌‌ریزی کردم. و به عنوان مشاور در طراحی با پیتر نسپسنی (Peter Nespešný) وارد کار شدم.

دروغ نمی‌گویم، اصلا کار آسانی نبود. زمان‌هایی وجود داشت که من و پیتر در مورد اینکه به‌روزرسانی ۰٫۶۳ را باید چطور ساخت و منتشر کرد، مطمئن نبودیم. نمی‌خواهم مثل یک نوار که پشت سر هم یک چیز را تکرار می‌کند به نظر برسم اما خوشحالم که تمام آن نگرانی‌ها از بین رفتند.

هیکس جدایی خود از بوهیمیا را با زمانی که دین هال (Dean Hall)، کسی که سازنده نسخه اصلی مود DayZ برای Arma 2 است مقایسه کرده است. دین هال هم در سال ۲۰۱۴ دلیل ترک بوهیمیا را بها دادن به دیگر کارکنان آنجا عنوان کرد.

از دست دادن هیکس میتواند برای بوهیمیا مشکلاتی ایجاد کند اما همانطور که خود او گفت گیم به مرحله‌ایی رسیده که دیگر نیازی به حضور او نیست. یوجن هارتون (Eugen Harton) تهیه کننده DayZ با اشاره به اینکه آخرین تست به‌روزرسانی ۰٫۶۳ حرکت رو به جلویی را نشان می‌دهد اما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن باقی مانده است.

انتظار می‌رود این به‌روزرسانی امسال منتشر شود. این عنوان هم اکنون در حالت دسترسی زود هنگام بر روی استیم قرار دارد و برای پلی‌استیشن‌۴ و ایکس‌باکس وان نیز عرضه خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است