http://buy-game.ir

اطلاعات جنگاهی از نحوه‌ تعامل با اعضای گروه در Red Dead Redemption 2 منتشر شد

0


اطلاعات جنگاهی از نحوه‌ تعامل با اعضای گروه در Red Dead Redemption 2 منتشر شد

همان‌طور که می‌دانید، وب‌سایت آی‌جی‌ان (IGN)، پس از تجربه‌ نسخه‌ی دمو عنوان Red Dead Redemption 2، پیش نمایش مفصلی را برای این گیم نوشته است. حال طبق اطلاعات بدست آمده، شاهد تاثیر گروه خلافکاری Van der Linde در جریان گیم هستیم.

اگر شما نیوز این گیم را دنبال کرده باشید، حتماً تا به حال می‌دانید که آرتور مورگان (Arthur Morgan)، شخصیت اصلی این گیم، عضو گروه خلافکاری Van der Linde است. حال طبق پیش نمایش آی‌جی‌ان، به نظر می‌رسد که این گروه، نقش بسیار مهمی را در روند گیم ایفا می‌کند.

بخشی از پیش نمایش آی‌جی‌ان:

همان‌طور که در دمو مشاهده کردیم، استودیو راک‌استار (Rockstar) برروی چگونگی تعامل گیم‌باز با محیط، تمرکز ویژه‌ای کرده است. این موضوع شامل گذراندن زمان خود برای همکاری و زندگی با دیگر اعضای گروه و همچنین روابطی که بین شما و گروه شکل می‌گیرد، ‌می‌شود.

سپس این وبسایت توضیح می‌دهد که چگونه آرتور قادر است تا با وجود گروه، ماموریت‌های مختلفی را انجام دهد. ظاهراً آرتور تنها عضو از گروه Van der Linde بوده که قابل گیم است؛ برخلاف عنوان GTA V که دارای سه شخصیت قابل گیم بود.

نیاز نیست آرتور گروه را در اولویت قرار دهد یا این‌که همیشه غذا و وسایل مورد نیاز آن‌ها را تأمین کند؛ البته ممکن است با این کار، از طرف گروه به یک ماموریت یا سرقت دعوت شود. اما اگر بخواهد تنهایی در دنیای گیم به شکار و اکتشاف مشغول شود، دیگر اعضای گروه متوجه این تصمیمات خواهند شد.

به نظر می‌رسد که تعامل آرتور با دیگر اعضای گروه بسیار عمیق باشد اما آیا موارد مذکور برروی روند داستان نیز تاثیر می‌گذارند؟

متاسفانه آی‌جی‌ان نیز در این مورد مطمئن نیست. آن‌ها اعلام کردند هنوز مشخص نیست که این تصمیمات باعث تغییر در روند داستان می‌شوند یا خیر. ظاهراً برای فهم این موضوع، باید منتظر اطلاعات بیشتر باشیم.

تا به حال اطلاعات زیادی از عنوان مورد انتظار Red Dead Redemption 2 در وب‌سایت دنیای گیم منتشر شده است. برای این‌که شما بتوانید به تمام آن‌ها دسترسی داشته باشید، ما نیوز مرتبط با این گیم را در پایین قرار داده‌ایم.

گیم Red Dead Redemption 2 در تاریخ جمعه ۴ آبان ماه (۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاهها مسدود است