http://buy-game.ir

اطلاعاتی از فضاهای داخلی، فعالیت‌های سازمانی و سایر موارد در RDR2 منتشر شد

0


اطلاعاتی از فضاهای داخلی، فعالیت‌های سازمانی و سایر موارد در RDR2 منتشر شد

با انتشار سومین تریلر از عنوان Red Dead Redemption 2 اخیرا جزئیات زیادی از این گیم توسط سازندگان آن در حال انتشار است که جنگاه‌ترین آن‌ها اشاره‌ای به فضاهای داخلی این گیم نظیر خانه‌ها و مغازه‌ها، فعالیت‌های سازمانی و همینطور نحوه تکامل NPCها دارند. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در این زمینه‌ها در ادامه با ما همراه باشید.

اطلاعات جنگاه از عنوان به شدت مورد انتظار Red Dead Redemption 2 همچنان در حال سرازیر شدن است. این اطلاعات پس از نشست‌هایی که سران شرکت راکستار با رسانه‌های مختلف برگزار می‌کنند، منتشر می‌شوند و از آنجایی که این روزها نشست‌های زیادی برگزار می‌شود، اطلاعات به دست آماده از Red Dead Redemption 2 هم روز به روز بیشتر می‌شود.

امروز هم وبسایت فرانسوی JeuxActu با راب نلسون (Rob Nelson)، که جانشین مدیر این استودیو و همینطور کارگردان هنری این گیم نیز هست، نشستی داشته و اطلاعات ریز این گیم را برای علاقه مندان مطرح کرده است. در ادامه با بخش‌هایی از این مصاحبه را که شامل صحبت‌های نلسون در خصوص NPCهای تکامل یافته این گیم و این که فعل و انفعالات گیم‌بازان چگونه بر کشف فعالیت‌های اصلی اثر می‌گذارد، را برای شما آماده کرده‌ایم که از شما دعوت می‌کنیم تمام این اطلاعات را به منظور آشنایی هر چه بیشتر با Red Dead Redemption 2 دنبال کنید.

غرق شدن در یک دنیای بی‌ نظیر با یک داستان فریبنده و بی نقص که می‌تواند به خوبی گیم‌باز را با خود درگیر کند و در عین حال دادن آزادی عمل برای رها کردن خود در گیم و بعد از آن بازگشت به ماموریت اصلی به طور قابل درک، موضوع مهمی برای ما است. و این هدف اصلی ما در Red Dead Redemption 2 بود که بتوانیم همه حد و مرزها را بین این ویژگی‌ها از بین ببریم تا این گیم را به طور قابل محسوسی منسجم و تاثیر گذار کنیم. همه چیز باید طبیعی به نظر برسد بدون تغییر از حالتی به حالتی دیگر و یا هیچ گونه لگ تا بتوانیم نحوه تعامل و برقراری ارتباط گیم‌باز با مراحل گیم را به بهترین حد ممکن برسانیم. به عنوان مثال در یک اردوگاه یک مکالمه ساده با یک NPC می‌تواند منجر به سرقت از بانک بشود و یا ممکن است آن فرد جزئیات مهمی از داستان گیم، یا سرگذشت پیشینیان را برای شما بازگو کند. پس این مکالمه ممکن است باعث پنگاهار شدن ماموریت جنگاهی شود که گیم‌باز می‌ تواند سریعا به انجام آن بپردازد و یا این که به بعدا واگذار کند. به طور ساده‌ای، خارج شدن از اردوگاه به منظور جست و جو برای کالاهای مختلف، گیم‌بازان را قادر به کشف موارد جنگاه، فعالیت‌ها و هدف‌های دیگر خواهد کرد. هر چیزی که اتفاق می‌افتد به تقویت احساس شخصیت آرتور (Arthur) کمک می‌کند. آرتور یک یاغی است که عضوی از یک دسته معروف است. واضح است که همه چیز باید تا حد ممکن سرگرم کننده باشد.

گروه برای انجام این کار نیاز به پول دارد. شما باید ماموریت‌های متنوعی مانند سرقت از بانک، راهزنی قطارها، دزدی از مردم، شکار کردن و فروش آن‌ها را انجام دهید. ۱۰۰۱ روش برای پول درآوردن وجود دارد. حتی مراحل فرعی را به محترمانه‌ترین حالت و با کم‌ترین میزان بی‌احترامی برای گیم‌بازان محیا کرده‌ایم که آن‌ها هر طور که دوست دارند آن‌ها را انجام دهند. شما می‌توانید مردم را به قتل برسانید و پولشان را صاحب شوید و یا این که آن‌ها را تهنگاه کنید و با خشونت کم‌تری پولشان را از آن‌ها بگیرید. گذاشتن انتخاب بر عهده گیم‌بازان برای ما بسیار مهم است. این یک سیستم Manichean نیست، این راه خوبی در مقابل شیطان نیست، همه چیز منحصر به فرد است. البته که ما در نقش آرتور گیم‌ می‌کنیم و او شخصیت منحصر به فرد خودش را دارد اما شما این فرصت را به خود می‌دهید که نوع رفتار وی را کمی تغییر دهید.

ایده دسته، اردوگاه، فعل و انفعالات شخصیت‌ها، قرار دادن میان پرده‌ها در جای مناسب خود، نحوه رفتار اسب‌ها و همه چیز باید با خلق و خوی آرتور جفت و جور باشد. فعل و انفعالات و نحوه تعامل حیوانات با شخصیت‌ها در سطح بالایی قرار دارد و به عکس‌العمل‌های شما بستگی دارد. این موضوع درباره سایر حیوانات هم صدق می‌کند. در دمو شما یک گوزن در حال چرا را مشاهده کرنگاه که سر خود را بالا می‌آورد و آرتور به او نزدیک می‌شود. اگر شما خطری برای وی نباشید و او چیزی را حس نکند، آرام به خوردن ادامه می‌دهد. اما از طرفی دیگر اگر به او شلیک کنید چند عکس‌العمل و انیمیشن متفاوت را مشاهده خواهید کرد.

همچنین نلسون موضوع دیگری را هم مطرح کرد که می‌تواند باعث خوشحالی طرفداران این گیم و شرکت راکستار شود. وی اعلام کرد با این که گیم‌های جهان آزاد آن‌ها همیشه پر از جزئیات بسیاری بوده‌اند، اما از نظر فضاهای داخلی همیشه کمبود داشته‌اند. خبر خوب این است که Red Dead Redemption 2 این رویه را ادامه نخواهد داد و تحول بزرگی در این زمینه به وجود خواهد آورد. نلسون در این زمینه اظهار کرد:

در Red Dead Redemption 2 در بحث فضاهای داخلی ما سعی کردیم پیش‌تر برویم. شما می‌توانید وارد یک خانه بشوید، کشوها را باز کنید و جواهرات را داخل کشوها قرار دهید. یعنی چیزهای بسیار کوچک را داخل چیزهای کوچک‌تر قرار دهید. پس دنیای این گیم بسیار عمیق و باورنکردنی است. از صندوق‌های بزرگ گرفته تا جیب‌های کوچک ژاکت‌های مردم، می‌توانید از همه چیز دزدی کنید بدون این که حتی بدانید تا کی قادر به ادامه این کار هستید. ما سعی کرده‌ایم که یک دنیای استوار و محکم بنا کنیم تا امکان پرش و گرفتن قطاری که با بالاترین سرعت ممکن در حال حرکت است، محیا شود، وارد کوپه‌ها شوید، یک کیف را پیدا کنید، آن را باز کنید و هر چیزی که داخلش هست را بردارید، بدون این که شناسایی شوید از قطار خارج شوید. همه این‌ها امکان پذیر است.

شما خواب نیستید. پاییز امسال قرار است یکی از عظیم‌ ترین و پرجزئیات‌ ترین گیم‌های تاریخ را تجربه کنید. این حجم از جزئیات را هیچ کس باور نمی‌کند مگر این که گیم به دستمان برسد و خودمان شخصا این حرف‌ها را عملی کنیم. همه این‌ها بسیار بلند پروازانه و دور از ذهن به نظر می‌رسند اما فراموش نکنید که درمورد راکستار صحبت می‌کنیم. شرکتی که هیچ چیز برایش غیر ممکن نیست و گیم‌هایش همیشه جزو بهترین گیم‌های هر نسل بوده‌اند. اگر فقط یک توسعه دهنده بتواند چنین چیزهایی را عملی کند، فقط راکستار است. Red Dead Redemption 2 جمعه ۴ آبان سال جاری (بیست و ششم اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار خواهد گرفت اما حقیقتا چه کسی می‌تواند تا آن زمان صبر کند؟ انتشار چنین جزئیاتی از گیم همه ما را شگفت زده و هیجان زده برای تجربه این گیم کرده است. همه ما امیدواریم هر چه زودتر فرصت تجربه آن را به دست بیاوریم.

دیدگاهها مسدود است