http://buy-game.ir

THQ Nordic بخاطر جام جهانی در E3 2018 حضور ندارد

0


THQ Nordic بخاطر جام جهانی در E3 2018 حضور ندارد

طی چند سال گذشته THQ Nordic محبوبیت زیادی به دست آورده است. این ناشر چندین عنوان مهم را در اختیار دارد، و چند گیم مهم مانند Darksiders 3، BioMutant، و This is the Police 2 در دست ساخت دارد. متاسفانه با اینکه THQ Nordic عناوین مهم و جذابی برای نمایش دارد ولی می‌خواهد که در E3 امسال حضور نیابد.

با اینکه بامزه بنظر می‌رسد ولی THQ Nordic طی بیانیه‌ای اعلام کرده است آن‌ها در این مراسم شرکت نمی‌کنند زیرا جام جهانی در تاریخ ۱۴ ژوئن یعنی ۲۲ خرداد آغاز می‌شود که با مراسم E3 همزمان است و آن‌ها جام جهانی را ترجیح می‌دهند.

شگفت انگیز است که این ناشر بزرگ در این رویداد مهم شرکت نمی‌کند، با این حال THQ Nordic در دو مراسمی که برای اواخر امسال برنامه ریزی شده ‌اند شرکت خواهد کرد. THQ Nordic تایید کرده است که در دو مراسم گیمزکام (Gamescom) در کلن آلمان و PAX West، که گیمزکام در ۲۱ و ۲۵ آگوست یعنی از ۳۰ مرداد تا ۳ شهریور برگزار خواهد شد شرکت خواهد کرد. آنها قول داده‌اند که در این دو مراسم، از گیم‌های جنگاه خود مانند Darksiders 3، BioMutant، Fade to Silence، Wreckfest و عناوینی که هنوز بررسی نشده‌اند چیزهای جنگاهی به نمایش بگذارند.

با اینکه قرار نیست THQ Nordic در مراسم E3 امسال شرکت کند، ولی شما می‌توانید هر خبری که در رابطه با گیم های این ناشر منتشر می‌شود را در وب سایت دنیای گیم بخوانید.

دیدگاهها مسدود است