http://buy-game.ir

Kirby Star Allies در عرض ۱۵ روز ۱.۲۶ میلیون دلار فروش داشته است

0


Kirby Star Allies در عرض ۱۵ روز ۱.۲۶ میلیون دلار فروش داشته است

عنوان Kirby Star Allies را شاید بتوان یکی از بزرگ‌ترین گیم‌های انحصاری نینتندو سوییچ دانست که در سال جاری به فروش بالایی دست پیدا کرده است. این عنوان در مدت زمان کوتاهی که عرضه شده توانسته به رقم قابل توجه ۱.۲۶ میلیون دلار برسد که برای چنین عنوانی واقعا قابل توجه است.

سال گذشته را شاید بتوان سال موفقیت‌های کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ نامید. سالی که این کنسول با عرضه خود توانست جای خالی کنسول‌های نینتندو در بازار را پر کند و در عین حال هم به عنوان رقیبی جدی برای کنسول‌های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت خودش را بررسی کرد. اما خیلی‌ها تصور می‌کردند که دوره موفقیت‌های این کنسول و گیم‌هایش خیلی زود به اتمام خواهد رسید و دیگر این کنسول از دور خارج خواهد شد؛ اما می‌بینیم که این کنسول در دومین سال عرضه خود هنوز هم پرفروش است و گیم‌های آن هم به عنوان پرفروش‌ترین گیم‌های بازار به موفقیت‌های چشم‌ گیری می‌رسند. یکی از همین گیم‌ها هم عنوان تازه منتشر شده Kirby Star Allies است.

Kirby Star Allies جنگاهترین گیم کنسول نینتندو سوییچ در سبک سکو گیم (پلتفرمینگ) است که توانسته خیلی خوب مورد استقبال طرفداران و کاربران کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ قرار بگیرد. این گیم توانسته فقط در عرضه ۱۵ روز به فروش ۱.۲۶ میلیون دلاری برسد که واقعا شگفت‌ انگیز است. موضوع قابل توجه این است که این رقم به هیچ وجه شایعه نیست و خود نینتندو هم در آخرین گزارش مالی خود آن را تایید کرده است. نتایج این گزارش از ۲۵ اسفند (شانزده مارس ۲۰۱۸ میلادی) تا ۱۱ فروردین سال جاری (سی و یک مارس ۲۰۱۸ میلادی) محاسبه شده که فقط نتایج ۱۵ روزه فروش این گیم را نشان می‌دهد بنابراین فروش حال حاضر این گیم بالاتر از چیزی است که در این گزارش مطرح شده است.

این موفقیت نظیر چیزی است که در فروش عناوینی نظیر Pokken و Fire Emblem Warriors نیز نگاهه‌ایم که جملگی این مسائل نشان از حریص بودن کاربران نینتندو سوییچ برای گیم‌های انحصاری کنسولشان دارد به طوری که از هر عنوانی که بتوان لقب خوب یا متوسط را بدان اهدا کرد، به طور شگفت انگیزی استقبال می‌کنند. سری Kirby جزو گیم‌های متوسط رو به بالا است که آخرین نسخه آن را هم در بهترین حالت شاید بتوان یک عنوان خوب با نمرات متوسط دانست اما حقیقا سرعت فروش آن بسیار بالا است به طوری که شاید بسیاری از عناوین بزرگ و پرهزینه (AAA) بدان نرسند. این گیم تا به حال فروش بسیار خوبی داشته و قطعا در ادامه هم به این مسیر ادامه خواهد داد تا به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کند و خودش را در کنار پرفروش‌ترین گیم‌های نینتندو سوییچ ببیند.

با این حال شرکت‌های ترد پارتی واقعا با عدم عرضه گیم‌هایشان برای نینتندو سوییچ در حال ضرر کردن هستند و این موقعیت بسیار خوب را نانگاهه می‌گیرند. البته در این بین شرکت‌هایی نظیر یوبیسافت و بتسدا پتانسیل‌های این کنسول را به خوبی درک کرده‌اند و با عرضه گیم‌های خود برای این کنسول دوست داشتنی به فروش بیشتر گیم‌های خود کمک شایانی کرده‌اند چرا که کاربران این کنسول نشان داده‌اند به خوبی از گیم‌های خوش ساخت استقبال خواهند کرد طوری که نسخه سوییچ آن‌ها را تبدیل به یکی از پرفروش‌ترین نسخه‌های آن خواهند کرد. در حقیقت این عطش سیری ناپذیر کاربران نینتندو سوییچ برای هر شرکتی سودآور خواهد بود به شرطی که با اطمینان به این کنسول گیم‌های خود را برای این پلتفرم‌ هم عرضه کنند.

عنوان محبوب Kirby Star Allies در حال حاضر به صورت انحصاری در دسترس کاربران کنسول نینتندو سوییچ قرار دارد. لازم به ذکر است که اخیرا نینتندو آخرین گزارش مالی خود را منتشر کرده که طبق آن گیم Breath of The Wild به عنوان پرفروش‌ترین نسخه افسانه زلدا انتخاب شده است. همچنین اعلام شده که نینتندو سوییچ توانسته حدود ۱۸ میلیون دستگاه در سراسر دنیا به فروش برساند که از این آدرس می‌توانید جزئیات بیشتری در این زمینه به دست بیاورید. همچنین در تازه‌ترین نتایج به دست آمده از آمار فروش گیم‌ها در کشور ژاپن، نینتندو توانسته به موفقیت‌های زیادی برسد که از این آدرس می‌توانید جزئیات این خبر را مشاهد کنید.

دیدگاهها مسدود است