http://buy-game.ir

Guilty Gear XX: Accent Core Plus R بر‌روی نینتندو سوییچ منتشر می‌شود

0


Guilty Gear XX: Accent Core Plus R بر‌روی نینتندو سوییچ منتشر می‌شود

آرک سیستم ورکز (Arc System Works) اعلام کرد که تا انتهای امسال Guilty Gear XX: Accent Core Plus R بر‌روی نینتندو سوییچ منتشر می‌شود.

هنوز نسخه‌ای از سری گیم‌های مبارزه‌ای Guilty Gear که از مهم‌ترین عناوین آرک سیستم ورکز هستند بر‌روی نینتندو سوییچ منتشر نشده است. در همین راستا توسعه‌دهنگان قصد دارند تا پایان سال عنوان ۲۰۱۸ عنوان Guilty Gear XX: Accent Core Plus R از این سری را بر‌روی نینتندو سوییچ عرضه کنند.

سازندگان گیم در حقیقت با این کار عنوان Guilty Gear XX: Accent Core را که اولین بار در سال ۲۰۰۶ در ژاپن برای دستگاه‌ها آرکید منتشر شده بود را مجددا عرضه می‌کنند. از آن زمان محتوا‌های جنگاهی برای گیم منتشر شده و این عنوان برای پلتفرم‌های مختلفی منتشر شده است.

Guilty Gear XX: Accent Core Plus R دارای ۲۵ مبارز خواهد بود که تغییرات کوچکی برای ایجاد تعادل در گیم بر‌روی آن‌ها اعمال شده است. حالت گالری گیم دارای بیش از ۱۰۰ تصویر است و حالت‌های بقا، مبارزه بین گیمکنان، آموزشی و حالت مراحل در گیم وجود دارند.

در بخش چند‌نفره گیم‌بازان می‌توانند هم به‌صورت آفلاین و هم به‌طور آنلاین به تجربه‌ی این عنوان بر‌روی نینتندو سوییچ بپردازند. در حالت آنلاین گیم‌بازان می‌توانند به مبارزات معمولی و یا مبارزات کسب مقام بپردازند.

گیم احتمالا درجه‌ی سنی T را دریافت می‌کند. قیمت این عنوان هنوز مشخص نیست.

Guilty Gear XX: Accent Core Plus R پیش از پایان سال ۲۰۱۸ برای نینتندو سوییچ منتشر می‌شود.

دیدگاهها مسدود است