http://buy-game.ir

Deckard Cain از Diablo به Heroes of the Storm می‌آید + ویدیو بررسی شخصیت

0


Deckard Cain از Diablo به Heroes of the Storm می‌آید + ویدیو بررسی شخصیت

دکارد کین (Deckard Cain) از Diablo، به عنوان جنگاهترین شخصیت قابل گیم Heroes of the Storm بررسی شد.

این پیرمرد بامزه و خردمند، شهرتش را مدیون حضور همیشگی‌ خود در سری Diablo بوده است. طرفداران عادت کرده‌اند که تنها بازمانده از جادوگران Horadrim را در حال طلسم کردن دشمنان با استفاده از عصای خود ببینند؛ با این اوصاف او یک قهرمان اکشن نیست.

عجیب است که شاهد نقش افرینی کین در Heroes of the Storm باشیم در حالی که او دشمنان را با عصای خود نابود می‌کند اما استودیوی بلیزارد اینترتینمت (Blizzard Entertainment) راه حلی برای این مشکل پیدا کرده است. بلیزارد این شخصیت را در کلاس Support همراه با توانایی درمان بالا، دفع حملات منطقه‌ای و تضعیف دشمنان ساخته است که باعث کارآمد بودن او در میدان نبرد شده و همچنین از آسیب نگاهن ویژگی‌های شخصیتی او جلوگیری می‌کند. اگرچه او در نقطه مقابل، سرعت جابجایی پایینی دارد (همانطور که از فردی با این سن و سال انتظار می‌رود) و در مواقع سایلنس، تقریبا بدون کاربرد می‌شود.

در طراحی کین ارجاعات خوبی به Diablo شده است. او معجون‌های درمان را روی زمین می‌اندازد و اولین توانایی قهرمانانه او “مدتی بمان و گوش کن” نام دارد که دیالوگ معروف او در Diablo است (باعث به خواب رفتن دشمنان می‌شود). دومین توانایی قهرمانانه او lorenado است که با گردابی از کتاب‌های کین، دشمنان به عقب رانده می‌شوند.

در نهایت به نظر می‌رسد بلیزارد قدم مثبتی را برای ساخت شخصیت کین که خیلی‌ها انتظار حضور او در عنوانی با سبک MOBA را نداشتند، برداشته است. دکارد کین حوالی فروردین و اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ (آوریل ۲۰۱۸ میلادی) به Heroes of the Storm خواهد آمد. در ادامه شما می‌توانید ویدیوی مربوط به بررسی این شخصیت را مشاهده کنید:

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهها مسدود است