http://buy-game.ir

Breath of The Wild پرفروش‌ترین نسخه‌ی سری افسانه‌ی زلدا شد

0


Breath of The Wild پرفروش‌ترین نسخه‌ی سری افسانه‌ی زلدا شد

همانطور که می‌دانید، امروز شرکت نینتندو گزارش مالی خود را منتشر کرد و به همراه آن شاهد آمار فروش گیم‌های فرست پارتی نینتندو نیز بودیم. حال با توجه به آمار بدست آمده، عنوان تحسین شده‌ی The Legend of Zelda: Breath of The Wild موفق به فروش بیش از ۱۰ میلیون نسخه شده است.

عنوان Breath of The Wild موفق شده تا ۸.۴۸ میلیون نسخه برروی کنسول نینتندو سوییچ به فروش برساند. همچنین از آن جایی که این عنوان برای کنسول وی‌‌یو نیز منتشر شده بود، توانست ۱.۵ میلیون نسخه هم برروی این کنسول بفروشد. در مجموع فروش این گیم به ۱۰ میلیون نسخه رسیده است. حال اگر نسخه‌های ریمستر را در نظر نگیریم، این عنوان پرفروش‌ترین نسخه در این سری محسوب می‌شود.

گیم The Legend of Zelda: Twilight Princess، رکورد دار قبلی این مجموعه، توانسته بود برروی کنسول‌های گیم کیوب و وی به فروش ۸.۸۵ میلیون نسخه‌ای دست یابد. همچنین اگر فروش نسخه‌ی ریمستر شده‌ی این عنوان برای کنسول وی‌یو را هم حساب کنیم، این گیم توانست ۱.۲۳ میلیون نسخه دیگر نیز برروی کنسول نسل قبل نینتندو بفروشد. با این حساب، مجموع فروش Twilight Princess به ۱۰.۰۸ میلیون نسخه می‌رسد.

حالا که صحبت از ریمستر‌ها شد، موضوع زمانی جالب می‌شود که وضعیت عنوان Ocarina of Time را بررسی کنیم. این گیم برروی کنسول نینتندو ۶۴ توانست ۷.۶ میلیون نسخه به فروش برساند و همچنین برروی کنسول دستی ۳DS هم ۴میلیون نسخه دیگر فروخت که رقم مجموع فروش را به ۱۱.۶ میلیون نسخه می‌رسانند.

عنوان Breath of The Wild هنوز فرصت این را دارد که با فروش خود در ۱۲ ماه آینده، به رکورد دار قاطع این مجموعه تبدیل شود.

دیدگاهها مسدود است