http://buy-game.ir

گیم Wizard’s Symphony رسماً بررسی شد

0


گیم Wizard’s Symphony رسماً بررسی شد

شرکت آرک سیستم ورکس (Arc System Works) امروز صبح با ارسال یک بیانیه مطبوعاتی از گیم Wizard’s Symphony برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ رونمایی کرد.

این گیم روز گذشته از طریق یک پخش زنده به نمایش گذاشته شده بود و تیزر آن هم در جریان روزهای قبلی منتشر گشته بود اما زمان بررسی رسمی آن نامشخص بود. ارسال بیانیه مطبوعاتی بررسی گیم Wizard’s Symphony صحت این خبر را تائید می‌کند و مشخص می‌سازد که با یک دروغ اول آوریل روبرو نبوده‌ایم.

این گیم یک عنوان دراماتیک، نقش‌آفرینی و متعلق به سری گیم‌هایی است که کار خود را از سال ۱۹۹۵ میلادی با عرضه گیم کلاسیک Wizard’s Harmony بر روی سگا و کنسول اصلی پلی‌اسیتشن آغاز کرده است. در حال حاضر و پس از گذشت ۲۰ سال، این مجموعه گیم بازگشته است که طراحی شخصیت‌های نسخه جنگاه آن توسط موو (Moo)، کسی که بر روی گیم Wizard’s Harmony کار کرده است، انجام می‌پذیرد.

در گالری زیر می‌توانید سه شخصیت اصلی این گیم یعنی آلتو (Alto)، اسپیکا (Spica) و مراک (Merak) را به همراه لوگوی رسمی این گیم و همچنین کاور نوستالژیک عنوان Wizard’s Harmony برای کنسول پلی‌استیشن را مشاهده کنید.

در حال حاضر هیچ تاریخ انتشار دقیقی برای گیم Wizard’s Symphony مشخص و اعلام نشده است و تنها می‌دانیم که این عنوان در سال جاری میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ وارد بازار خواهد شد. گفتنی است که گیم مورد بحث با قیمت ۶٫۸۰۰ ین به اضافه مالیات‌های مربوطه در زمان عرضه در کشور ژاپن در دسترس قرار خواهد داشت. بنابر اعلام توسعه دهنده گیم Wizard’s Symphony، به زودی شاهد انتشار نیوز و اطلاعات بیشتری در خصوص این گیم خواهیم بود.

دیدگاهها مسدود است