http://buy-game.ir

گیمک، فروشگاه‌ گیم‌های موبایلی ایرانسل

0


گیمک، فروشگاه‌ گیم‌های موبایلی ایرانسل

گیمک، فروشگاه‌ گیم‌های موبایلی ایرانسل این بار با اتفاق‌های جنگاه به استقبال نوروز رفته‌است. جذابیت‌های گیم اندروید همان چیزی است که می‌تواند لحظه‌های بهاری را شگفت‌انگیزتر ‌کند، به‌خصوص اگر با جوایز نفیسی چون گوشی هوشمند، سفر به پاریس و شارژ ایرانسل رایگان همراه باشد. به همین مناسبت با آغاز سال نو، گیمک ایرانسل هیجان‌ را راهی خانه‌های کاربران خود کرده، هفت سین خود را با هدایای به یاد ماندنی تزیین نموده و آماده نگاه و بازنگاه ایام عید شده‌است.

هر لحظه از تعطیلات عید می‌تواند برای گیم جذاب باشد؛ در سفر، منزل، مهمانی و … . گیمک آماده است تا لحظات عید را به روش خودش برایتان شیرین‌ کند. به همین منظور از تاریخ ۲۶ اسفند تا ۱۷ فروردین سال ۹۷ میزبانی یک جشنواره بهاری مفرح را به عهده گرفته و شگفتی‌های متنوعی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

همه می‌دانیم که عید نوروز در فرهنگ ما ایرانی‌ها بدون گرفتن عیدی لطفی ندارد. از این رو هفت‌سین امسال گیمک با ۷ دستگاه گوشی هوشمند هوآوی  P Smart چیده و برای برنده‌ها‎ی خوش‎شانسی که روزانه به بازنگاه گیمک بیایند آماده شده‌است. عیدی‌های دلچسب گیمک در پایان این دورهمی نوروزی طی یک قرعه‌کشی هیجان‌انگیز به برنده‎های خوش‎شانس تقدیم خواهد شد.

اگر نمی‌دانید چگونه در این قرعه‌کشی شرکت کنید ما شما را راهنمایی خواهیم‌کرد. برای شرکت در قرعه‌کشی ۷ دستگاه گوشی هوشمند هوآوی  P Smart فقط کافیست هر روز به اپلیکیشن گیمک سر بزنید و با کالکشن‌های بی‌نظیر آن آشنا شوید. شما می‌توانید با استفاده از گیمک به ازای هر روز یک شانس دریافت کنید و در صورت عضویت VIP، شانس خود را دوبرابر کنید.

اگر شما جزو آن دسته‌ای هستید که تاکنون با اپلیکیشن گیم‌های اندرویدی گیمک آشنا نشده‌اید، همین حالا گیمک را نصب کنید و از سیل عظیم گیم‌های متنوع و سرگرم‌کننده لذت ببرید. برای عضویت VIP تنها لازم است عدد ۱ را به ۷۳۷۲۱۳۹ ارسال کنید تا بی‌نهایت گیم را رایگان دانلود کنید و کیسه‌های الماس و دیگر آیتم‌های درون‌برنامه‌ای را با ۲۰ درصد تخفیف خریداری کنید. در ضمن، سه روز اول عضویت گیمک نیز رایگان است.

علاوه بر این‌ها، اگر عضو گیمک هستید می‌توانند با دانلود گیم اندرویدی مارکوپولو از گیمک شارژ ایرانسل هدیه بگیرید. تا ۱۷ فروردین فرصت دارید تا به عضویت گیمک در بیایید، گیم مارکوپولو را نصب کنید و بعد از یک روز، هزار تومان شارژ ایرانسل هدیه دریافت کنید. گیمک هر روز ۷ گیم متفاوت و جذاب خود را از میان بهترین‌هایش گلچین کرده و در کالکشن نوروزی خود به شما عزیزان بررسی می‌کند. شما می‌توانید گیم اندروید مورد علاقه‌ خود را از کالکشن گیم‌های نوروزی دانلود کرده و نهایت لذت را ببرید.

گیمک در صفحه  اینستاگرام (Bazik.Irancell) و تلگرام (BazikApp) هم مطالب و اتفاقات جذابی برایتان در نظر گرفته که توصیه می‌کنیم آن‌ها را دنبال کنید!

در پایان توصیه می‌کنیم گیمک را به صورت کاملاً رایگان نصب کنید و بدون نیاز به پرداخت هیچ مبلغی به ازای هر روز استفاده از آن یک شانس در قرعه‌کشی هفت گوشی هوشمند هوآوی P Smart به‌دست بیاورید! هم‌چنین با عضویت VIP گیمک و نصب گیم مارکوپولو علاوه بر دریافت هزار تومان شارژ ایرانسل شانس خود را در قرعه‌کشی دو برابر کنید! نوروز بر همه‌ی شما گیمکی‌ها مبارک.دیدگاهها مسدود است