http://buy-game.ir

گنج مخفی گیم God of War کشف شد (خطر اسپویل)

0


گنج مخفی گیم God of War کشف شد (خطر اسپویل)

به نظر می‌رسد یکی از بزرگترین رازهای گیم God of War تنها پس از گذشت یک هفته از انتشار این عنوان توسط طرفداران گیم کشف شده‌است.طرفداران عنوان God of War، نسخه‌ی Stone Mason این گیم را تهیه کردند و با کنار هم گذاشتن سرنخ‌های موجود در این نسخه به فکر هدایتشان به سوی یک گنج مخفی توسط این سرنخ‌ها افتادند. این نسخه گیم به صورت یک باندل منتشر شده‌ و شامل یک نقشه‌ی پارچه‌ای است که نشان دهنده‌ی مکان‌های مورد گشت و گذار کریتوس و پسرش می‌باشد. علاوه بر آن، نقشه شامل سخن‌های رمز آلود است که با رمزگشایی آن‌ها توسط یکی از طرفداران این عنوان، به نظر می‌رسد که گیمکنان را به سوی گنج مخفی در گیم هدایت می‌کند.

متن رمزآلود موجود در نسخه‌ی Stone Mason به شرح زیر است:

 Brok شجاع و Sindri در تمام خشکی‌های Midgard سفر کردند تا این نقشه‌ی بزرگ را برای Faye غول‌پیکر درست کنند. یک گنج مرموز در فضایی بین آن خشکی‌ها وجود دارد. متاسفانه در پایان سفر آن‌ها، مکان گنج به طور ناگهانی فراموش شد. Brok ردپای خود را دنبال کرد و Sindri را برای گم‌کردن گنج مقصر دانست. Sindri نیز ردپای خودش را دنبال کرد ولی به خوبی می‌دانست که Brok مقصر گم‌کردن گنج بود. گنج هیچ وقت پیدا نشد و از آن زمان به بعد، هیچ کدام از برادرها با یک دیگر حرف نزدند.

بله، به نظر می‌رسد که Brok کوتوله و Sindri یکی از گنج‌هایشان را جاگذاشته و فقط می‌توانند مکان کلی آن را به یاد بیاورند. بعد از این که آن مکان را پیدا کرنگاه، باید یک ماموریت کوتاه برای بازکردن گنج انجام دهید.

کوری بارلوگ (Cory Barlog)، سازنده‌ی عنوان God of War، تویتی بعد از شنیدن کشف شدن راز گیم منتشر کرد و به طرفداران این عنوان به خاطر این دستاورد تبریک گفت:

به خاطر پیدا کردن این راز ارزشمند توسط گروه Reddit در گیم God of War بسیار خوشحال هستم. از derek omni ،Vince Napoli ،Daniel Bang ،Luke Berliner به دلیل آوردن این جادو به زندگی تشکر فراوان می‌کنم.

با شناخت بارلوگ و بقیه‌ی افراد تیم در Santa Monica، هیچ شکی در وجود رازهای دیگر در گیم God of War وجود ندارد و اگر شما هم یکی از آن رازها را پیدا کرنگاه، آن را به اشتراک بگذارید.

دریافت با کیفیت ۴۸۰P | دریافت با کیفیت ۷۲۰P | دریافت با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهها مسدود است