http://buy-game.ir

کونامی عنوان Castlevania: Grimoire of Souls را برای iOS بررسی کرد

0


کونامی عنوان Castlevania: Grimoire of Souls را برای iOS بررسی کرد

کونامی (Konami) قصد زنده‌کردن دوباره‌ی سری Castlevania را دارد و در همین راستا عنوان جنگاه Castlevania: Grimoire of Souls را از این سری برای تلفن‌های همراه منتشر می‌کند.

آیا به تجربه‌ی گیم جنگاهی از سری Castlevania علاقه دارید؟ اگر جوابتان مثبت است به نظر می‌رسد کونامی ناامید‌تان نخواهد کرد. این ناشر ژاپنی به تازگی اعلام کرد که عنوان Akumajo Dracula: Grimoire of Souls در دست توسعه است. این عنوان که از سری Castlevania است در نسخه‌های غربی Castlevania: Grimoire of Souls نام خواهد داشت.

وبسایت رسمی این گیم نیز افتتاح شده است و نکته‌ی جالب این است که این عنوان برای تلفن‌های همراه و به طور خاص iOS منتشر خواهد شد.

داستان گیم نسبتا سر‌راست است: پس از شکست کنت دراکولا، به نظر می‌رسد صلح ابدی در نهایت بر جهان حاکم شده است. در همین حین نامه‌ای به دست شخصیت اصلی داستان می‌رسد که مشخص می‌کند این دوره‌ی صلح در حال اتمام است. در نامه اینطور آمده که “گریمور (grimoire) از کنترل خارج و کنت دراکولا احیا شده است.” برای راستی‌آزمایی مطالب نامه، قهرمان داستان به ملاقات فرستنده‌ی آن می‌رود.

گیم از حالت چند‌نفره، دارای قابلیت‌های مختلفی نظیر احیای گیمکنان مرده، نبرد با غول‌های آخر با همکاری چهار گیمکن و مبارزه‌ی رقابتی چهار به چهار پشتیبانی می‌کند. همچنین قطعات موسیقی‌ مختلفی از این سری در گیم قابل جمع‌آوری هستند و گیم داستانی جنگاه دارد که حضور دراکولا در آن باعث جذابیت بیشتر گیم برای طرفداران سری Castlevania می‌شود.

شخصیت اصلی داستان مردی به نام آریکا (Arika) است که عضو سازمانی دولتی است. در زمان وقوع اتفاقات گیم افراد کمی از وجود این سازمان و قابلیت‌هایش در مبارزه با دراکولا با‌خبر هستند. لوسی (Lucy) از دیگر شخصیت‌های گیم، محققی است که بر روی راه‌های شکست‌‌دادن دراکولا کار می‌کند. لوسی باوجود اینکه جوان است، مهارت خوبی در تحقیقات در زمینه‌ی جادو دارد و از طریق تحقیقاتش به آریکا کمک می‌کند. شخصیت‌های دیگری از سری Castlevania نیز در گیم قابل گیم هستند. شخصیت‌هایی نظیر  آلوکارد (Alucard)، سایمون بلمونت (Simon Belmont)، شارلوت (Charlotte)، شانوا (Shanoa) و ماری (Marie) از این دست شخصیت‌های قدیمی سری هستند که در گیم قابل کنترل هستند.

تاریخ انتشار این گیم هنوز مشخص نیست. در ادامه تصاویری که از گیم Castlevania: Grimoire of Souls شده را می‌توانید مشاهده کنید.

دیدگاهها مسدود است