http://buy-game.ir

نینتندو برنامه‌های خود برای E3 امسال را اعلام کرد

0


نینتندو برنامه‌های خود برای E3 امسال را اعلام کرد

با نزدیک شدن به زمان برگزاری بزرگ‌ترین رویداد گیم‌های ویدئویی سال در دنیا، شرکت‌ها برنامه‌های خود برای حضور در این رویداد را با جزئیات کامل اعلام می کنند تا طرفداران را هر چه بیشتر برای تماشای این برنامه‌ها مجاب کنند و شور و اشتیاق آن‌ها را بالا ببرند که یکی از همین شرکت‌هایی که اخیرا برنامه خود برای E3 2018 را اعلام کرده، شرکت نینتندو است.

سرانجام نینتندو برنامه‌های خود برای حضور در رویداد E3 امسال را شرح داد. این شرکت اعلام کرد که کنفرانس ویدئویی خود را در تاریخ بیست و دوم خرداد ماه ( دوازده ژوئن ۲۰۱۸ میلادی) در ساعت ۹ صبح به وقت محلی برگزار خواهد کرد که دقیقا همزمان با برنامه هر ساله این شرکت در این رویداد است. کنفرانس ویدئویی این شرکت و به طور کلی حضور این شرکت در رویداد امسال معطوف به گیم Super Smash Bros. شده است که بدین معنا است که نینتندو تمرکز اصلی خود در E3 امسال را روی این گیم خواهد گذاشت. جدای از آن، نگاهی به سایر گیم‌های خود برای سال ۲۰۱۸ نیز خواهد داشت که گزارش کامل‌تر از این گیم‌ها به زمان دیگری معکول شده است.

جدای از کنفرانس ویدئویی، نینتندو در این رویداد به برگزاری رویدادهای رقابتی در گیم‌های Super Smash Bros. و همینطور Splatoon 2 میان حاضران در این رویداد خواهد پرداخت. برگزاری مسابقات رقابتی برای این گیم‌ها چیزی است که از مدت‌ها پیش توسط نینتندو تایید شده که قرار بوده در این رویداد به عمل بپیوندد. از این هم که بگذریم، نینتندو قصد دارد نمایشی از گیم‌پلی Treehouse را نیز به نمایش بگذارد تا کاربران را بیشتر با این گیم و فضای آن آشنا کند. در این نمایش گیم‌پلی، توسعه دهندگان این گیم به انجام آن خواهند پرداخت.

به نظر می‌رسد که برنامه‌های نینتندو در مراسم E3 امسال مختصر و مفید برگزار خواهند شد و خبری از شور و اشتیاق زیادی در آن نیست. تمرکز اصلی آن‌ها در این رویداد روی گیم Super Smash Bros. است و جز آن برنامه هیجان انگیزی در نظر گرفته نشده است. با این حال همانطور که واضح است، نینتندو چیز خاصی برای نمایش در E3 امسال ندارد اما سوال اینجا است که آیا این برنامه‌ها دچار تغییر و تحول خواهد شد و یا کل هدف نینتندو از حضور در چنین رویداد بزرگی فقط برگزاری چند رویداد رقابتی و نگاهی گذرا به گیم‌های مورد نظر برای سال ۲۰۱۸ است؟ باید منتظر باشیم و ببینیم آیا نینتندو تغییری در این برنامه‌ها به وجود خواهد آورد یا این که کل برنامه آن‌ها فقط همین است.

دیدگاهها مسدود است