http://buy-game.ir

نگاهی به مبارزه با باس‌های عنوان Dark Souls: Remastered

0


نگاهی به مبارزه با باس‌های عنوان Dark Souls: Remastered

به‌تازگی اطلاعات و جزییات جنگاهی از عنوان Dark Souls: Remastered در دسترس قرار گرفته و تریلر جنگاهی نیز از این عنوان منتشر شده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به مبارزه با باس‌های عنوان Dark Souls: Remastered.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با عنوان Dark Souls: Remastered، وب‌سایت DualShockers توانست به نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ پرو این عنوان که با رزولوشن ۴K و نرخ فرم ۶۰ اجرا می شود، دست یابد. طبق تجربه ای که وب‌سایت DualShockers از این عنوان داشته است، گیم از هر لحاظ در کیفیت بالاتری نسبت به نسخه‌های پیشین قرار دارد. خبر خوشحال کننده برای طرفداران قدیمی این‌ است که کنترل شخصیت گیم همانند قبل بوده و دست‌خوش تغییر نشده است. هر چند این موضوع  شاید برای گیمکنانی که در حال حاضر مشغول تجربه‌ی عنوان Monster Hunter World هستند، خبر خوشحال‌کننده‌ای نباشد.

خوشبختانه در عنوان Dark Souls: Remastered، برخلاف نسخه‌های قبلی، گزینه‌هایی برای تغییر کلید‌های گیم قرار داده شده‌ است. وب‌سایت DualShockers اعلام کرد که در طول تجربه گیم و هنگام دفاع در مقابل دشمنان با مشکل مواجه شده‌اند؛ هرچند به این نکته نیز اشاره‌ شد که به احتمال زیاد مشکل از گیم نبوده بلکه مشکل از کنترلری است که با آن به تجربه گیم پرداخته اند.

نظرات کلی وب‌سایت DualShockers درباره گیم Dark Souls: Remastered، به شرح زیر است:

 با اطمینان می‌توانیم بگوییم که Dark Souls: Remastered دست‌خوش تغییرات مثبتی شده‌ است که آن را از نسخه‌های پیشین خود بسیار متمایز کرده‌است. ما بسیار خوشحال و هیجان‌زده ایم که بار دیگر قادر بوده تا عنوانی را تجربه‌ کنیم که آغاز کننده این سبک خاص در صنعت گیم‌های ویدیویی است.

Dark Souls: Remastered برای کاربران نسل جنگاه، یک فرصت عالی برای تجربه دشوار، به‌معنای واقعی کلمه را فراهم می‌کند که نباید آن را از دست داد.

در انتها لازم به اشاره‌ است که Dark Souls: Remastered یک بازسازی ساده نیست بلکه تمام محتویات، ویژگی‌ و بافت‌های گیم بروز شده است تا گیمکنان شاهد بالاترین پتانسیل در هنگام تجربه آن باشند.

در قسمت پایین می‌توانید تریلر منتشر شده از اولین مبارزه با باس‌های گیم را مشاهده‌ کنید:

دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p

دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰p

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰p

گیم Dark Souls: Remastered، در تاریخ جمعه ۴ خرداد ماه ۱۳۹۷ (۲۵ مه ۲۰۱۸ میلادی) برای  پلتفرم‌های پلی‎استیشن ۴، ایکس‌باکس‌ وان، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است