http://buy-game.ir

نگاهی به مبارزات عنوان Total War Saga: Thrones of Britannia

0


نگاهی به مبارزات عنوان Total War Saga: Thrones of Britannia

استودیوی کریتیو اسمبلی با همکاری شرکت سگا تریلر جنگاهی را از عنوان Total War Saga: Thrones of Britannia منتشر کرده اند که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به تغییرات سیستم مبارزات این عنوان و با جنگ افزار‌های گیم بیشتر آشنا می شویم. با ما همراه باشید.

در ماه ژوئیه سال گذشته، نسخه فرعی جنگاهی از فرانچایز Total War با نام Total War Saga: Thrones of Britannia بررسی و رونمایی شد. این عنوان طی قرن نهم میلادی و در جزایر بریتانیا جریان دارد. موضوعی که در رابطه با این عنوان و بازه زمانی آن اهمیت دارد این است که جنگ افزار‌های موجود در گیم نیز باید به نوعی طراحی شده تا منعکس کننده همان بازه زمانی باشند. حال به نظر می‌رسد استودیوی کریتیو اسمبلی نیز با ما هم عقیده بود و به تازگی تریلر جنگاهی را منتشر کرده است که در این تریلر، سازندگان سعی کرده تا گیمکنان را با سیستم مبارزات عنوان Total War Saga: Thrones of Britannia و جنگ افزار‌های آن بیشتر آشنا کند.

از جمله تغییرات یاد شده می‌توان به مبارزات با سپر و نبرد سواره نظام اشاره کرد؛ این موارد به خوبی منعکس کننده بازه زمانی است که عنوان Total War Saga: Thrones of Britannia در آن جریان دارد. به علاوه بخش Godmode و همچنین ضربات تمام کننده نیز بار دیگر به گیم باز خواهند گشت. لازم به اشاره است ضربات تمام کننده چه در مبارزات دور برد( تیراندازی با کمان) و چه در مبارزات نزدیک( مبارزه با سلاح سرد) قابل دسترس خواهند بود. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

عنوان Total War Saga: Thrones of Britannia در تاریخ پنج‌شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷(۳ مه ۲۰۱۸) به صورت انحصاری برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود.

دیدگاهها مسدود است