http://buy-game.ir

نگاهی به تبر کریتوس در تریلر جنگاه عنوان God of War

0


نگاهی به تبر کریتوس در تریلر جنگاه عنوان God of War

هرچه که به انتشار عنوان God of War نزدیک‌تر می شویم اطلاعات و جزییات بیشتری از این عنوان در دسترس قرار می گیرد. به تازگی شرکت سونی تریلر جنگاهی را از عنوان God of War منتشر کرده است که در این تریلر، با تبر کریتوس و نحوه عملکرد آن در گیم بیشتر آشنا می شویم.

همان طور که می دانید کریتوس در عنوان God of War سلاح جنگاهی در اختیار خواهد داشت؛ این سلاح یک تبر به اسم Leviathan است که کریتوس می تواند از آن در مبارزات استفاده کند. حال به تازگی تریلر جنگاهی از عنوان God of War منتشر شده که در این تریلر، کوری بارلوگ، کارگردان این عنوان، در ارتباط با سلاح‌های فرانچایز God of war و اینکه ایده ساخت تبر کریتوس چگونه و از کجا به وجود آمده است توضیحاتی ارائه می‌دهد. این تریلر مشاهده می‌کنیم که گیمکنان نه تنها قادر بوده تا تبر کریتوس را به سمت دشمنان وی پرتاب کنند، بلکه با فشردن کلید خاصی تبر به دستان کریتوس باز می گردد. به نظر می رسد در این زمینه سازندگان از خدای نورس یعنی ثور(Thor) و قدرت ویژه Mjölnir که چکش را به دستان وی باز می گرداند، الهام گرفته اند. البته با توجه به اینکه داستان گیم بر خلاف نسخه‌های قبلی، افسانه‌های اساطیر نورس را روایت می‌کند، طبیعی است که سازندگان از افسانه‌ها و خدایان نورس الهامات زیادی گرفته باشند. شما می‌توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۲۱۶۰p

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

ساخت عنوان God of War به پایان رسیده و اینکه این عنوان می تواند با توجه به تغییرات اساسی که در این فرانچایز به وجود آورده است می تواند موفقیت نسخه‌های پیشین را تکرار کند یا خیر هنوز مشخص نیست. البته برای درک این موضوع لازم نیست تا زمان انتشار آن صبر کنیم زیرا شرکت سونی به تازگی تایید کرده است که اولین نقدهای عنوان God of War در تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۱۸(۲۳ فروردین ۱۳۹۷) منتشر می شود.

عنوان God of War در تاریخ ۲۰ آوریل ۲۰۱۸(۳۱ فروردین ۱۳۹۷) به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن‌۴ در دسترس خواهد بود.

دیدگاهها مسدود است