http://buy-game.ir

نقد‌ها و نمرات عنوان God of War منتشر شد

0


نقد‌ها و نمرات عنوان God of War منتشر شد

کمتر از یک هفته تا زمان انتشار عنوان محبوب و مورد انتظار God of War باقی مانده و حال به تازگی نقدها و نمرات انی عنوان نیز منتشر شده است که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت. با ما همراه باشید.

هنگامی که به عنوان God of War فکر می‌کنیم اولین چیزی که به ذهنمان خطور می‌کند این است که این سری چگونه توانسته به یکی از محبوب‌ترین فرانچایز‌های تاریخ گیم‌های ویدیویی تبدیل شود. نقش استودیوی سانتامونیکا و به خصوص کوری بارلاگ، کارگردان این عنوان را نمی توان نانگاهه گرفت که در شکل گیری آن نقش بسزایی داشته اند. در سال ۲۰۱۴ و طی مراسم PSX کوری بارلاگ رسما از نسخه جنگاه God of War خبر داد. مطمئنا این موضوع و بازگشت کوری بارلاگ آن هم به عنوان کارگردان، بسیار خبر بسیار خوشحال کننده ای به نظر می‌رسید اما مسئله مهمی که مطمئنا سازندگان با آن روبرو بوده و کنجکاوی بسیاری از کاربران را برانگیخت این بود که گیم قرار است چه داستانی را روایت کند زیرا تمامی نسخه‌های پیشین بر روی اساطیر و خدایان یونانی تمرکز داشته و اگر سازندگان به مانند Ascention به سراغ پیش در آمد دیگری می‌رفتند، احتمال شکست دوباره این پروژه وجود داشت. بنابراین تیم سازنده تصمیم به توسعه ریبوت و انتخاب اساطیر نورس ( اسکاندیناوی) گرفته که بسیار ایده جالبی به نظر می‌رسد. God of War می‌خواهد این بار داستان عمیق‌تر و شخصی‌تری از کریتوس را روایت کند و از همین روی داستان گیم او را نه یک خدای جنگ بلکه یک پدر نمایش می‌دهد. به نظر می‌رسد God of War دوباره رشد کرده است و قصد دارد در کنار پایبندی به میراث خود سبک جنگاهی را ارئه داده و دنیای جنگاهی را بررسی  کند و از این روی به یکی از بهترین های این فرانچایز تبدیل شود.

به تازگی نقدها و نمرات عنوان God of War منتشر شده است که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت( این پست بروز رسانی می شود):

IGN 10/10

من یک گیم اکشن فوق العاده را از God of War انتظار داشتم و این عنوان چنین تجربه‌ای را به صورت فوق العاده‌ای منتقل کرده است. اما انتظار نداشتم که این عنوان یک سفر هیجان انگیز بوده و تجربه‌ای باشد که هر قسمت آن یک شاهکار است. این عنوان گیم است که در آن کریتوس به یک پدر پیچیده، هیولا و و یک جنگجو تبدیل می‌شود که هم در میدان مبارزه باید بجنگد و هم اینکه جنگیدن را به پسر خود نیز آموزش دهد؛ آن هم در دنیایی مملو از خطرات که پیوسته در حال تغییر است . هم در زمینه گیم پلی و هم در زمینه یافتن افسانه‎های گیم، پاداش‌هایی وجود دارد که من با کامل کردن دستاورهای گیم به آن‌ها دست یافتم. حساسیست زیادی که سازندگان برای خلق جهان گیم، شخصیت‌ها و همچنین گیم پلی آن به خرج داده اند، تجربه ای هیجان انگیز و به یاد ماندنی را رقم زده است.

USgamer 10/10

این دقیقا همان طوری است که یک ریبوت باید ساخته شود. پس از اینکه کریتوس راه خود را گم کرد، استودیوی سانتا مونیکا عنوان God of War را وارد مسیر جنگاهی کرد. God of War دارای یک شخصیت پویا تر(کریتوس) همراه با یک پشتیبانی عالی(آترئوس)، سیستم مبارزات فوق العاده و از نظر گرافیکی یکی از بهترین گیم‌های پلی‌استیشن ۴ تا به امروز می باشد.

Polygon 10/10

در یک جمله، گیم God Of war یک دنیای بسیار پیچیده است. هر قسمت از گیم در نوع خود بسیار عالی بوده ولی مهم تر از آن دارای چشم انداز بزرگتری است. بسیاری از طرفداران سر سخت و قدیمی این فرانچایز از این موضوع وحشت دارند که این گیم یک God of War واقعی نیست؛ بله آن ها حق دارند زیرا گیم پیش روی ما حتی از آن هم بهتر است.

GameSpot 9/10

در بسیاری از جهات God of War دقیقا مشابه نسخه‌های قدیمی این فرانچایز است. یک گیم اکشن تماشایی با موسیقی‌های حماسی، هزینه تولید بالا و مبارزات طاقت فرسا که با پیش روی در گیم شاهد پیشرفت چشم گیر آن خواهیم بود. آنچه شما را شگفت زده می کند این است که بدانید داستان گیم بسیار پخته شده است. دقیقا به مانند کریتوس، عنوان God of War نیز به مانند گذشته تجربه خوبی بوده اما نشان می دهد که همچنان نیاز به پیشرفت دارد. اگر God of war دچار نوآوری های زیادی شده برای بهتر شدن آن است و اگر سازندگان تصمیم گرفته اند که همچنان قسمت هایی از گذشته را در گیم حفظ کنند( منظور دارا بودن ویژگی هایی از گیم پلی نسخه های قدیمی) ممطئنا این موضوع به سود این فرانچایز خواهد بود. کریتوس دیگر یک فرد خشمگین قابل پیش بینی نبوده و God of War نیز دیگر یک عنوان اکشن قدیمی نیست. با این بازسازی(ریبوت)، God Of war مسیر جنگاهی را در پیش گرفته که نوید یک ماجراجویی هیجان انگیز را در نسخه های آینده می دهد.

دیدگاهها مسدود است