http://buy-game.ir

منتظر رونمایی از Forza Horizon 4 در E3 2018 باشید

0


منتظر رونمایی از Forza Horizon 4 در E3 2018 باشید

با نزدیک شدن به E3 2018، حدس و گمان‌ها در رابطه با رونمایی از عناوین جنگاه شدت بیشتری به خود گرفته است. Forza Horizon از سری گیم‌های محبوب مایکروسافت بوده و قطعا طرفداران منتظر شنیدن نیوز جنگاهی از آن می‌باشند.

فرناندا دلگادو (Fernanda Delgado)، مدیر شعبه اسپانیای ایکس‌باکس، در مصاحبه اخیر خود گفته است:

خیر، قرار نیست که مدت زیادی منتظر باشیم. تاریخ عرضه عناوین Forza طبق یک الگوی مشخص است و اگر از طرفداران این مجموعه باشید، قطعا می‌دانید که چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد. پس مسئله اصلی، کجا (در چه رویدادی) اتفاق افتادن آن است.

این پاسخی بود که او در رابطه با آینده سری Forza به خبرنگاران داد. همه چیز به ما اینطور نشان می‌دهد که مایکروسافت طی چند ماه آینده، طرفداران این مجموعه را با بررسی Forza Horizon 4 غافلگیر خواهد کرد. در پایان نیز آقای دلگادو صحبت‌هایش را اینگونه جمع‌بندی کرد:

در حال حاضر گمانه زنی‌های زیادی در خصوص زمان عرضه Forza Horizon بعدی وجود دارد و این همان چیزی است که در E3 2018 به آن خواهیم پرداخت.

گروه طرفداران گیم حدس می‌زنند که مقصد بعدی این مجموعه، کشور ژاپن و یا نروژ خواهد بود. با این حال هنوز مایکروسافت خبر را تایید نکرده است. همانطور که می‌دانید، استودیوی سازنده گیم یعنی پلی‌گراند گیمز (Playground Games) در حال حاضر مشغول ساخت یک گیم نقش آفرینی و جهان باز است که انتظار می‌رود Fable 4 باشد. با این اوصاف هنوز مطمئن نیستیم که امسال چه اتفاقاتی برای آینده این سری خواهد افتاد.

از طرف دیگر به نظر می‌رسد مایکروسافت غافلگیری‌های زیادی برای E3 2018 تدارک نگاهه است. پیش از این فیل اسپنسر (Phil Spencer) قول تغییرات مثبتی برای این رویداد را داده بود. آرون گرینبرگ (Aaron Greenberg) نیز از حضور پر رنگ ایکس‌باکس در این مراسم سخن گفته بود. کنفرانس امسال مایکروسافت در تاریخ یکشنبه ۲۰ خرداد ماه ۱۳۹۷ (۱۰ ژوئن ۲۰۱۸ میلادی) و در شهر لس آنجلس برگزار خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است