http://buy-game.ir

عنوان AO International Tennis برای کنسول‌های نسل هشتم بررسی شد

0


عنوان AO International Tennis برای کنسول‌های نسل هشتم بررسی شد

استودیوی استرالیایی Big Ant Studios به تازگی از عنوان ورزشی جنگاهی رونمایی کرده است. این عنوان AO International Tennis نام داشته و در ماه مه برای کنسول‌های نسل هشتم در دسترس خواهد بود.

به گفته سازندگان، عنوان AO International Tennis دارای تمام ویژگی‌هایی خواهد بود که تا به حال در هر گیم تنیس دیگری مشاهده کرده‌اید. این عنوان به گیم‌بازان اجازه می‌دهد تا دقیقا همان‌طور که می‌خواهند به تجربه گیم ورزشی مورد علاقه خود بپردازند. به علاوه برای اولین بار در تاریخ گیم‌های ورزشی تنیس، عنوان AO International Tennis به گیم‌بازان اجازه شخصی‌سازی و ساخت چهره‌های گیمکنان را می‌دهد تا حرفه تنیس را با گیمکن مورد علاقه خود تجربه کنند.

جالب است بدانید در عنوان AO International Tennis گیم‌بازان قادر خواهند بود تا به ساخت و شخصی سازی مسابقه‌ها، لوگو و حتی پوشاک گیمکنان حرفه ای تنیس بپردازند. به بیان ساده تر شما قادر خواهید بود لوگوی مورد علاقه خود را طراحی کرده یا با شرکت‌های بزرگی به عنوان اسپانسر قرارداد امضا کنید. ظاهرا به وسیله قابلیت Venue creator گیم‌بازان قادر خواهند بود تا استادیوم‌های ورزشی تنیس را مطابق با سلیقه خود سفارشی‌سازی کنند. حال این استادیوم‌ها می توانند به وسیله شما یا سایر دوستانتان مورد استفاده قرار گیرد.

هم‌زمان با بررسی عنوان AO International Tennis، تریلر و تصاویر این عنوان نیز منتشر شده است که می‌توانید آن‌ها را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

عنوان AO International Tennis در تاریخ سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ( ۸ مه ۲۰۱۸) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس باکس وان در دسترس خواهد بود.

دیدگاهها مسدود است