http://buy-game.ir

عنوان تحسین شده Firewatch برای نینتندو سوییچ منتشر ‌‌می‌شود

0


عنوان تحسین شده Firewatch برای نینتندو سوییچ منتشر ‌‌می‌شود

تجهیزات کوهنوردی خود را آماده کنید برای اینکه نسخه نینتندو سوییچ Firewatch در راه است. استودیو کمپو سانتو (Campo Santo) اعلام کرد که گیم بزودی منتشر می‌شود اما در حال حاضر تاریخ انتشار مشخصی ندارد.

این استودیو اعلام کرد که در حال توسعه این گیم هستند و قصد دارند از نظر فنی و تکنیکی گیم را به نحوی بهینه کنند تا جهان گیم سریعتر شکل گرفته و سرعت بارگزاری گیم افزایش یابد. همچنین کمپو سانتو اعلام کرد که نسخه نینتندو سوییچ حاوی تعدادی سورپرایز خواهد بود.

متن کامل ارائه شده توسط کمپو سانتو:

چه زمانی گیم عرضه می‌شود؟ بزودی. این تنها چیزی است که می‌توانیم بگوییم. بهینه‌ سازی و طراحی دوباره دشت‌های وسیع و درختان بلند طبیعت دنیای Firewatch برای اجرا شدن بدون مشکل این گیم بر روی یک سخت افزار جنگاه به هیچ وجه کار آسانی نیست. برای اینکه دنیای گیم سریعتر بارگزاری شده و در کل پاسخ‌ دهی بهتری داشته باشد، ما به شدت در تلاش هستیم تا از نظر فنی دنیای گیم را به تکه‌های کوچک تجزیه کرده و سپس آن را از نو بسازیم. تقریباً تمام اعضای استودیو صاحب یک نینتندو سوییچ هستند (بقیه هم دوست دارند داشته باشند). ما می‌دانیم که یک گیم خوب برای سوییچ به چه شکل است و می‌خواهیم مطمئن شویم تا Firewatch هم یکی از آن عناوین باشد.

درضمن امیدواریم بتوانیم چند سورپرایز هم برای نسخه سوییچ ارائه دهیم.

در نظر داشته باشید که بهینه سازی‌های انجام شده تنها مختص به سوییچ نیستند، آنها برای آینده Firewatch هستند. برای بسیاری از افراد که هنوز این گیم را تجربه نکرده‌اند و همچنین میلیون‌ها طرفدار مشتاق که ممکن است روزی دوباره گیم را تجربه کنند، ما قصد داریم بهترین تجربه را ارائه دهیم. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، انتظار داریم تا بهبودهایی که انجام داده‌ایم را به پلتفرم‌های دیگر اضافه کنیم و شاهد عملکرد بهتر گیم بر روی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۴ پرو، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس وان ایکس، رایانه های شخصی و مک باشیم.

بسیار خوش‌ شانس هستیم که هنوز هم می‌توانیم از یک گیم تک نفره که بیش از دو سال پیش منتشر شده است پشتیبانی کنیم. ما بیشتر از هر کاری که در زندگی خود کرده‌ایم به این گیم افتخار می‌کنیم و دوست داریم افراد بیشتری این عنوان را تجربه کرده و از آن لذت ببرند.

از شما و تمام کسانی که این گیم را در گذشته‌ تجربه کرده‌اند یا قرار است در آینده به سراغ این گیم بروند ممنونیم.

گیم Firewatch در سال ۲۰۱۶ بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و مک منتشر شد.

دیدگاهها مسدود است