http://buy-game.ir

ظاهرا فرایند توسعه‌ی Final Fantasy VII Remake در وضعیت خوبی به سر نمی‌برد

0


ظاهرا فرایند توسعه‌ی Final Fantasy VII Remake در وضعیت خوبی به سر نمی‌برد

از زمان بررسی Final Fantasy 7 Remake سه سال می‌گذرد و معمولاً پس از گذشت این زمان، یک گیم در مراحل آخر توسعه خود قرار گرفته و آماده‌ی عرضه می‌شود. اما وضعیت برای این عنوان متفاوت بوده و ممکن است به این دلیل باشد که فرایند توسعه‌ی آن به خوبی پیش نمی‌رود.

به تازگی شخصی به نام دن سوکاسا (Dan Tsukasa)، اطلاعات جالبی را در انجمن ردیت (Reddit) منتشر کرده است.

ظاهراً با این‌که توسعه‌ی Final Fantasy 7 Remake از چهار سال پیش آغاز شده بود، اما شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) پس از دوسال، کل پروژه را کنسل کرد؛ اسکوئر انیکس این پروژه را از استودیو‌ی سایبر‌کانکت ۲ (CyberConnect2) گرفته و کار آن‌ها را “بدرد نخور” و “غیر قابل استفاده” (کلمات استفاده شده توسط سوکاسا) خواند. پس از این اتفاق، این شرکت تصمیم گرفت که بهتر است این گیم از اول و توسط استودیو‌ی داخلی ساخته شود. با این حساب، تنها دو سال از آغاز توسعه‌ی این عنوان می‌گذرد.

سوکاسا توضیح داد که تتسویا نومورا (Tetsuya Nomura) تنها به اسم، کارگردان این گیم است. ظاهراً آقای نومورا به ندرت در استودیو حاضر بوده و تقریباً همیشه در شهر اوساکا (محل زندگی وی)، مشغول توسعه‌ی عنوان Kingdom Hearts 3 است.

لازم به ذکر است که این اطلاعات به هیچ وجه رسمی نبوده و صحت یا عدم صحت‌ آن‌ قابل تایید نیست. همچنین ظاهراً سوکاسا حساب ردیت خود را پاک کرده است.

البته صحبت‌های وی منطقی به نظر می‌رسند؛ برای اینکه در چهار سال گذشته، اطلاعات زیادی در مورد این عنوان منتشر نشده است. همچنین اسکوئر انیکس اعلام کرده بود که قصد دارد عنوان بهتری نسبت به نسخه‌ی اصلی بسازد. با توجه به توضیحات مذکور، احتمالاً گیم هنوز فاصله‌ی زیادی تا زمان عرضه دارد.

دیدگاهها مسدود است