http://buy-game.ir

شخصیت‌های جنگاهی از گیم BlazBlue Cross Tag Battle بررسی شدند

0


شخصیت‌های جنگاهی از گیم BlazBlue Cross Tag Battle بررسی شدند

گیم BlazBlue Cross Tag Battle تا حدود یک ماه دیگر عرضه خواهد شد و شرکت آرک سیستم وُرکز (Arc System Works) هنوز هم اقدام به اشتراک اطلاعات جنگاهی از این گیم می‌کند. اینک، آن‌ها شخصیت‌های جنگاهی از این گیم را با انتشار یک تریلر بررسی کرده‌اند که در قالب یک بسته الحاقی برای این عنوان در دسترس قرار خواهد گرفت.

نخستین شخصیت بررسی شده نائوتو شیروگانه (Naoto Shirogane) از گیم Persona 4: Arena است. شخصیت بعدی، واتیستا (Vatista) از گیم Under Night In-Birth Exe: Late[st] نام دارد. در نهایت، آخرین شخصیت بررسی شده هاکومن (Hakumen) هست که در گیم BlazBlue: CentralFiction شاهد آن بوده‌ایم. این تریلر هر سه شخصیت را در میدان مبارزه به تصویر می‌کشد و با نگاهن آن می‌توانید با قابلیت‌های آن‌ها آشنا شوید. در پایان تریلر هم به این نکته اشاره می‌شود که در آینده‌ای نزدیک، شخصیت‌های بیشتری به این گیم اضافه خواهند شد که تا مدتی دیگر بررسی می‌گردند.

گیم BlazBlue Cross Tag Battle برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد. این گیم در تاریخ  پنج شنبه ۱۰ خرداد ماه (۳۱ می ۲۰۱۸ میلادی) در کشور ژاپن منتشر خواهد شد و در تاریخ سه شنبه ۱۵ خرداد ماه (۵ ژوئن ۲۰۱۸) هم در دسترس گیم‌بازان آمریکای شمالی قرار خواهد گرفت. شایان ذکر است که نسخه اروپایی این گیم در تاریخ نامشخصی در فصل تابستان سال جاری میلادی عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر بررسی شخصیت‌های جنگاه BlazBlue Cross Tag Battle را مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهها مسدود است