http://buy-game.ir

شایعه: در E3 امسال از گیم Starfield رونمایی می‌شود

0


شایعه: در E3 امسال از گیم Starfield رونمایی می‌شود

مدت زیادی است که طرفداران استودیو Bethesda در انتظار انتشار گیم Legendary Starfield از این استودیو هستند و بسیاری از آن‌ها امیدوار هستند که از این گیم در رویداد E3 امسال رونمایی شود. بر اساس برخی اطلاعات جنگاه منتشر شده توسط یکی از کاربران در انجمن ResetEra، گفته می‌شود که از این گیم در E3 امسال رونمایی خواهد شد و این گیم در پائیز امسال منتشر خواهد شد.

در ابتدا، کاربر AAMARMO یک موضوع عجیب در این انجمن ارسال کرد که گیم Starfield برای پلتفرم موبایل عرضه خواهد شد. بعد از آن، کاربر دیگری به نام Potterson به این موضوع واکنش نشان داد و اظهار داشت که این گیم برای پلتفرم موبایل‌های همراه منتشر نخواهد شد همچنین این گیم در پائیز امسال منتشر خواهد شد. او همچنین اظهار داشت که این گیم در E3 امسال بررسی خواهد شد. اگر شما اطلاعات نادرست و غلط را در انجمن ResetEra منتشر کنید از این انجمن حذف خواهید شد. بر همین اساس مدیران انجمن ResetEra صحت پیام‌های کاربر Potterson را بررسی کرده‌اند.

به دنبال این اتفاق، مدیر انجمن ResetEra یعنی SweetNicole بیانیه زیر را منتشر کرد :

“در این زمان مدیران ما نمی‌توانند صحت پیام های منتشر شده توسط Potterson در این موضوع را تائید کنند. با این حال، این کاربر اطلاعاتی را با ما به اشتراک گذاشته است که نشان می‌دهد که آنها می توانند در جای خود باقی بمانند. مانند همیشه، اعضای ResetEra مسئولیت هرچیزی که در این انجمن ارسال می‌کنند با تماما برعهده خودشان است.”

هم اکنون، به نظر می‌رسد که کاربر Potterson به نوعی این اطلاعات را از منبعی به دست آورده است، گرچه او یکی از اعضای این استودیو نیست و ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا اطلاعات منتشر شده توسط او صحت دارند یا خیر. نظر شما در این باره چیست؟ آیا این گیم در پائیز امسال منتشر خواهد شد؟

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهها مسدود است