http://buy-game.ir

سونی بار دیگر از سازندگان گیم‌های ویدئویی مستقل حمایت خواهد کرد

0


سونی بار دیگر از سازندگان گیم‌های ویدئویی مستقل حمایت خواهد کرد

سونی اینتراکتیو اینترتینمنت، در کنفرانس خبری که دیروز برگزار کرد، حمایت خود را از استودیو‌های مستقل سازنده‌ی گیم‌های ویدئویی اعلام کرد. مدت‌ها بود که سونی از سوی برخی طرفداران و منتقدان به خاطر تمرکز صرف بر روی استودیوهای بزرگ و سازنده‌ی گیم‌های AAA و عدم توجه به استعداد گیم‌سازان مستقل سرزنش می‌شد. به خصوص که در سال گذشته، شاهد عرضه‌ی گیم‌های مستقلی همچون Cuphead و Hellblade Senua’s Sacrifice بودیم که توانستند هم از سوی منتقدان و هم از گیم‌بازان، بازخوردهای مثبتی دریافت کنند. گویا سونی متوجه این مسئله شده است و قصد دارد در نمایشگاه Tokyo Game Show 2018 برنامه‌های خود برای حمایت از استودیوهای مستقل را اعلام کند.

توکیو گیم شو امسال همچنین میزبان رویداد Sense of Wonder Night خواهد بود که طی آن گیم سازان مستقل، ایده‌‌های خود را مطرح می‌کنند و اسپانسرها از طرح‌های برگزیده، حمایت خواهند کرد.

سونی امسال نه‌تنها در لیست حامیان جشنواره Sense of Wonder Night قرار دارد، بلکه تامین بودجه‌ی غرفه‌های سازندگان مستقل برگزیده توسط دفتر توکیو گیم شو را هم عهده دار شده است.

دو سال است که نمایشگاه توکیو گیم شو، به محیط مناسبی برای گیم سازان مستقل تبدیل شده تا با ارائه‌ی ایده‌های بکر و منحصر به فرد، حامی مالی پیدا کنند.

نمایشگاه توکیو گیم شو در بازه‌ی زمانی ۲۹ شهریور تا یکم مهرماه ۹۷ (۲۰ تا ۲۳ سپتامبر)، در مرکز همایش‌های ماکوهاری مسه واقع در استان شیبا، در نزدیکی شهر توکیو، برگزار خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است