http://buy-game.ir

سازندگان گیم Spider Man به دنبال استخدام نویسنده برای رویدادهای درون گیم هستند

0


سازندگان گیم Spider Man به دنبال استخدام نویسنده برای رویدادهای درون گیم هستند

استودیو insomniac games که با عناوینی همچون سری مرد عنکبوتی (Spider Man) در میان گیمکنان شناخته شده است، قصد دارد جنگاهترین نسخه از این گیم را در ماه سپتامبر میلادی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه نماید، اما عرضه این گیم به این معنا نیست که برای آینده این عنوان هیچ برنامه ریزی صورت نگرفته است.

اخیرا این استودیو تصمیم گرفته تا چندین نویسنده را برای نگارش محتواهای آینده این عنوان استخدام نماید. افراد مدنظر، در صورت انتخاب نهایی خواهند توانست با سایر اعضا تیم همچون طراح ارشد و کارگردان این گیم، برای توسعه هر چه بیشتر محتواهای داستانی این عنوان همکاری نمایند.  افراد نام برده شده باید گیم‌ نامه‌هایی را برای توسعه رویدادهای درون گیم به نگارش درآورند و آن‌ها را به همراه تیم توسعه، به مرحله اجرایی خواهند برسانند. همچنین تقویت داستان‌های کوتاه درون گیم نیازمند دیالوگ‌هایی برای رویداد‌های لحظه‌ای می‌باشد.

با این حال، شواهد زیادی درباره این که توسعه دهنده چه تصمیماتی برای این محتواها گرفته است در دسترس نیست. اینکه آیا توسعه دهنده روی توسعه داستان‌های اضافه، تمرکز دارد یا محتواهای تکمیلی که به صورت کامل که در دسترس قرار خواهند گرفت، در هر صورت این عنوان یک گیم با تمرکز بر گیم‌پلی جنگاه و رویدادهای لحظه‌ای خواهد بود.

افرادی که برای نگارش رویدادهای درون گیم استخدام شوند، می‌بایست یک گیم نامه کامل با دارا بودن جزئیات داستانی مشخصی همچون صحنه‌ها و شخصیت‌های مختلف، زاویه حرکت دوربین، حالت‌های چهره، میزان روشنایی و غیره را که با محدودیت‌های خاصی نیز همراه هستند، تهیه نمایند. افرادی که به نگارش محتواهای داستانی علاقه‌مند هستند، می‌بایست با ساختار عناوین جهان باز آشنا بوده و همچنین ارسال حداقل سه داستان کوتاه برای استخدام به عنوان نویسنده بخش داستانی الزامی است.

 

با صرف نظر از این که قرار است محتواهای ارسالی برای عنوان مرد عنکبوتی استفاده شوند یا برای گیم‌هایی که قرار است در آینده توسعه یابند، به طور کلی این مساله از جذابیت بالایی برخوردار خواهد بود. نظر شما کاربران دنیای گیم در این باره چیست؟

دیدگاهها مسدود است