http://buy-game.ir

رده‌بندی سنی Crackdown 3 در برزیل مشخص شد

0


رده‌بندی سنی Crackdown 3 در برزیل مشخص شد

جنگاها عنوان Crackdown 3 در کشور برزیل رده‌بندی سنی شده است که این موضوع می‌توان نشان از نزدیک شدن به زمان انتشار این گیم داشته باشد.

عنوان Crackdown 3 سومین نسخه از این سری جهان آزاد است که اولین شماره آن برای کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ به انتشار رسید. جنگاهترین خبرهای منتشر شده از این گیم نشان از این دارد که ممکن است هر چه زودتر شاهد مشخص شدن زمان انتشار این گیم به صورت رسمی باشیم. این موضوع مربوط می‌شود به چیزی که اخیرا توسط منابع برزیلی منتشر شده است. این اولین باری نیست که این منابع یک گیم را لو می‌دهند اما با این حال منابع برزیلی برای رده‌بندی سنی Crackdown 3 عبارت “برای افراد زیر ۱۶ سال توصیه نمی‌شود” را آورده‌اند.

برای تاریخ دقیق عرضه این گیم هم فیل اسپنسر (Phil Spencer) مدیر بخش ایکس‌باکس شرکت مایکروسافت اخیرا اعلام کرده که تیم آن‌ها در حال کار روی این موضوع است که به‌زودی جزئیات آن را به اطلاع کاربران خواهند رساند. ممکن است که مایکروسافت تصمیم بر این داشته باشد که زمان عرضه این گیم را در رویداد E3 امسال اعلام کند و یا حتی نسخه‌ای آزمایشی از این گیم را برای این رویداد بزرگ در نظر داشته باشد؛ به هر حال این شرکت در سال‌های گذشته سابقه انجام چنین کارهایی را داشته است.

همچنین لازم به ذکر است که یادآوری کنم سه ماه قبل نیز شعبه اسپانیای فروشگاه آمازون Crackdown 3 را برای عرضه در تاریخ ۸ تیر سال جاری (بیست و نهم ژوئن ۲۰۱۸ میلادی) لیست کرد که هنوز هم بدون تغییر آن را نگه داشته است. شعبه اسپانیای فروشگاه آمازون پیش از این نیز عنوان State of Decay 2 را برای عرضه در تاریخ ۴ خرداد (بیست و پنجم ماه می ۲۰۱۸ میلادی) لیست کرده بود که بسیار نزدیک به زمان انتشار رسمی آن بود (مدتی پیش به صورت رسمی اعلام شد که این گیم در تاریخ ۱ خرداد برابر با بیست و دوم ماه می ۲۰۱۸ میلادی عرضه خواهد شد).

همانطور که احتمالا به خاطر دارید، Crackdown 3 تا به حال چندین و چند بار تاخیر خورده است. در ابتدا قرار بود که این گیم در سال ۲۰۱۶ عرضه شود اما پس از آن در E3 2017 به نمایش در آمد و برای عرضه در تاریخ ۱۶ آبان سال ۹۶ (هفتم نوامبر سال ۲۰۱۷ میلادی) تایید شد تا همزمان با عرضه کنسول ایکس‌باکس وان ایکس به انتشار برسد و یک گیم زمان عرضه برای این کنسول به حساب بیاید. به هر حال مایکروسافت در رویداد Gamescom 2017 دوباره تاخیر آن را اعلام کرد و عرضه آن را به بهار ۲۰۱۸ موکول کرد. این بار زمان دقیقی را مشخص نکرد تا یک بار دیگر موجب نارضایتی کاربران نشود. به نظر می‌رسد که به دلیل بازخوردهای زیادی که از طرف کاربران دریافت کرده‌اند نسخه‌ای از آن را برای رویداد E3 سال جاری در نظر خواهند داشت.

امیدواریم که استودیوهای سازنده Crackdown 3 در طول این چند ماه فرصت کافی برای از بین بردن مشکلات این گیم را داشته و در زمان عرضه یک گیم بدون نقص به بازار عرضه کنند. لازم به یادآوری است که کار ساخت بخش کمپین تک نفره این گیم بر عهده استودیوی Sumo Digital است و Ruffian Games به همراه Reagent Games نیز بر روی بخش چند نفره آن که مبتنی بر سرویس ابری هست، کار خواهند کرد. تنها خبر خوبی که از این گیم وجود دارد این است که این گیم از روز اول عرضه در سرویس Xbox Game Pass برای همه کاربران در دسترس قرار خواهد داشت.

دیدگاهها مسدود است