http://buy-game.ir

دریافت گیم Basingstoke برای PC

0


بیزینگ استوک –  Basingstoke PC Game

| دریافت گیم بیزینگ استوک – Basingstoke برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن GOG گیم Basingstoke |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

11header

 

 

توضیحات گیم : Basingstoke یک گیم آخرالزمانی جالب و فانتزی است . Basingstoke در واقع یک شهر است که پس از آخرالزمان ، تشکیل یک جمعیت عظیمی ارواح و زامبی های سرگردان را در بر میگیرد . دنیایی بسیار خطرناک که مرگ در آن چیزی عادی تلقی میشود . آیا شما نیز دوست دارید به دسته ارواح سرگردان یا زامبی های گرسنه بپیوندید ؟ یا اینکه میخواهید انسان بمانید و به مبارزه در برابر این گروه ها بپردازید ؟ انتخاب شما به صورت حتم گزینه دوم خواهد بود زیرا در گروه ارواح سرگردان و زامبی های گرسنه هیچ انسانی وجود ندارد . شما در این گیم از شیوه های نوین استفاده کرده و با استفاده از تکنیک هایی که در اختیار دارید سعی کنید روش های جدیدی برای به دام انداختن این زامبی ها به کار بگیرید . مثلا چون این زامبی ها واقعا گرسنه به نظر میرسند میتوانید آن ها را به یک غذای چرب دعوت کنید . البته یک کباب میتواند گزینه خوبی باشد ولی شما نمیخواهید این زامبی ها را سیر کنید بلکه میخواهید آن ها را از بین ببرید . به همین خاطر کمی چاشنی و مواد افزودنی خطرناکی به ترکیبات این کباب اضافه کنید تا زامبی های گرسنه ، پس از خوردن کباب و مسمومیت ، بمیرند . شما فقط یک راه و یکبار زندگی میکنید . پس مواظب جان خود در این گیم باشد چون ارزش آن از هر چیز دیگری بیشتر است . Basingstoke در اصل شهری در انگلستان است که توسط چند گروه زامبی و ارواح سرگردان تسخیر شده است . البته این تسخیری بعد از راحت شدن خیال آنها و پس از آخرالزمان اتفاق افتاده است . شما جزو آخرین بازماندگان هستید . شما انسان هستید . Basingstoke  در سبک  اکشن و استراتژِیک می باشد که توسط استودیو Puppygames طراحی شده است و کمپانی Puppygames آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است، این گیم دارای گیم پلی و داستان فوق العاده جذابی می باشد. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

1

 

2

 

3

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
»توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7 or newer
Processor: Intel Core i3 2.00 GHz or AMD equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 550 or higher with 2GB Memory
DirectX: Version 11
Storage: 1 GB available space

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 404 MB

 

 

 

دیدگاهها مسدود است