http://buy-game.ir

خبرنامه ویدیویی شماره #۵۵ | مروری بر مهم‌ترین نیوز هفته‌ گذشته

0


خبرنامه ویدیویی شماره #۵۵ | مروری بر مهم‌ترین نیوز هفته‌ گذشته

همانند هرهفته، در این هفته نیز با شماره‌ای دیگر از سری «خبرنامه ویدیویی دنیای گیم» در خدمت شما هستیم تا به مرور نیوز مهم هفته گذشته بپردازیم. با ما همراه باشید!

اگر در طول هفته به علت کار و درس و مشغله‌های گوناگون، وقت سر زدن به نیوز و دنیای گیم‌های ویدیویی را ندارید، به هیچ وجه جای نگرانی وجود ندارد. شما می‌توانید به راحتی و با تماشای خبرنامه ویدیویی دنیای گیم در هر هفته، از مهم ترین نیوز هفته مطلع شوید و نهایت لذت را ببرید. در خبرنامه ویدیویی دنیای گیم سعی کرده‌ایم تا نیوز مهم را به صورت ویدویی و کاملا جذاب به شما ارایه کنیم تا علاوه بر آگاه شدن از این نیوز، ویدیو‌ها و موسیقی‌های جذابی را نیز از گیم‌های مربوطه ببینید و بشنوید.

در خبرنامه این هفته، ابتدا به شایعات مرتبط با ساخت عنوان Watchdogs 3 می‌پردازیم که توسط دستیار مجازی شرکت یوبی سافت تایید شده است. در ادامه مروی خواهیم داشت بر بررسی گیم جنگاه سازندگان عنوان Law breaker و با پروژه جنگاه آن‌ها بیشتر آشنا می شویم. در انتهای خبرنامه نیز توجه شما را به نیوز منتشر شده در رابطه با درجه‌های سختی عنوان محبوب و مورد انتظار God of War جلب می کنیم.

همچنین قرار است از هفته‌های آینده تغییراتی در خبرنامه ویدیویی اعمال شود؛ از این روی از شما کاربران گرامی دنیای گیم خواهشمندیم در صورت تمایل پیشنهادات و نظرات خود را در قسمت نظرات برای هرچه بهتر شدن خبرنامه اعلام کنید.

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

دیدگاهها مسدود است