http://buy-game.ir

حضور دیانه کروگر در گیم Death Stranding تکذیب شد

0


حضور دیانه کروگر در گیم Death Stranding تکذیب شد

مدتی است که شاهد انتشار شایعات متعددی در باب حضور دیانه کروگر (Diane Kruger)، هنرپیشه مطرح آلمانیِ هالیوود، در جنگاهترین گیم در دست ساخت هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) یعنی عنوان Death Stranding هستیم. در حال حاضر اما به نظر می‌رسد که این گفته‌ها تنها یک حدس و گمان بوده‌اند و واقعیت ندارند.

اخیراً شاهد انتشار تصاویری از دیانه کروگر در کنار هیدئو کوجیما در جریان تور تبلیغاتی فیلم جنگاه این گیمگر آلمانی در توکیو بودیم که منجر به قوت گرفتن شایعات حضور وی در گیم در دست ساخت کوجیما پرواکشنز (Kojima Productions) شد. به عقیده برخی، دوستی نزدیک کروگر با نورمن ریداس (Norman Reedus)، ستاره اصلی گیم Death Stranding، می‌تواند حضور وی را در جنگاهترین پروژه هیدئو کوجیما محتمل سازد. با این وجود، به نظر می‌رسد که این شایعات تنها یک حدس و گمان از سوی هواداران این گیم مورد انتظار بوده‌اند چراکه کروگر در اینستاگرام خود ابراز داشته که گرچه یکی از طرفداران این گیم‌ست اما هیچ نقشی در پروسه تولید آن ندارد.

دیانه کروگر نخستین هنرپیشه زنی نیست که به عنوان گیمگر گیم Death Stranding مطرح می‌شود. پیش از این شاهد نشر شایعاتی در خصوص حضور اما استون (Emma Stone)، ستاره فیلم La La Land «لا لا لند»، در گیم مورد بحث بودیم که البته پس از مدتی این شایعات تکذیب شدند.

در راستای دیگر نیوز مرتبط با گیم Death Stranding، چندی پیش یکی از سازندگان این عنوان در خصوص طراحی شخصیت‌های حاضر در این گیم صحبت کرد. همچنین هیدئو کوجیما تصویری از یک نوزاد عروسکی در این گیم منتشر کرد که از این نشانی می‌توانید آن را مشاهده کنید. علاوه بر این‌ها، کارگردان فیلم سینمائی Metal Gear Solid در اظهارنظری ابراز داشت که گیم Death Stranding صحنه‌های سینمائی فوق‌العاده‌ای خواهد داشت که از این نشانی می‌توانید به جزئیات بیشتری در این باره دست پیدا کنید.

گیم Death Stranding همچنان در دست ساخت و توسعه قرار دارد و تاریخ انتشار دقیقی برای آن اعلام نشده است. گرچه کنسول پلی‌استیشن ۴ به عنوان تنها پلتفرم مقصد این گیم شناخته می‌شود، اما از رایانه‌های شخصی هم به عنوان پلتفرم مقصد دیگر آن یاد می‌شود که البته این مورد هنوز به صورت رسمی تائید یا تکذیب نشده است.

دیدگاهها مسدود است