http://buy-game.ir

جنگاهترین به‌روزرسانی گیم God of War منتشر شد

0


جنگاهترین به‌روزرسانی گیم God of War منتشر شد

به تازگی جنگاهترین به‌روزرسانی گیم God of War با شماره ۱٫۱۵ منتشر شده است که عملکرد گیم را بهبود می‌بخشد و در پایداری آن تاثیر گذار است. جزئیات بیشتر را در ادامه خبر مشاهده کنید.

تقریبا یک هفته از انتشار رسمی گیم God of War می‌گذرد، عنوانی که توانست لقب برترین انحصاری کنسول پلی استیشن ۴ را به دست آورد و با ثبت نمرات فوق العاده و باورنکردنی، به یک شاهکار بزرگ تبدیل شود. در حال حاضر افراد زیادی مشغول تجربه گیم God of War هستند و عده‌ای هم حتی آن را به طور کامل به پایان رسانده‌اند. بدون شک تنها کاری که سازنده این گیم یعنی استودیو سانتا مونیکا (Santa Monica) می‌بایست بعد از انتشار این گیم انجام می‌داد، انتشار برزورسانی‌های کاربردی و پشتیبانی از God of War بود که در یک هفته گذشته، این امر به خوبی انجام شده است. ما در این هفته شاهد انتشار چند بروزرسانی برای گیم فوق العاده God of War بودیم که بیشتر تمرکز آن‌ها بر روی حل مشکلات گیم و باگ‌های آن بود. همچنین در یکی از بروزرسانی‌های گیم، این امکان برای کاربران فراهم شد تا اندازه نوشته‌های گیم را به دلخواه تغیر دهند. این تنظیمات در بخش Accessibility گیم برای کاربران قابل دسترس است.

حال به تازگی بروزرسانی دیگری برای عنوان God of War با شماره ۱٫۱۵ منتشر شده است که طبق توضیحات مرتبط با آن، مثل بروزرسانی‌های قبلی تمرکز خود را بر روی حل مشکلات گیم و بهبود بخشیدن به پایدای آن می‌گذارد. یکی از اقداماتی که سونی و استودیو سانتا مونیکا قصد دارند بزودی آن را در گیم انجام دهند، اضافه کردن بخش Photo Mode است که پس از انتشار گیم، یک تیم کوچک و مستقل، در حال کار بروی آن هستند و بزودی نتیجه کامل را به گیم ارائه می‌دهند.

کاربران در حال حاضر می‌توانند این بروزرسانی جنگاه را در کنسول خود دانلود کنند و به تجربه ادامه گیم بپردازند.

دیدگاهها مسدود است