http://buy-game.ir

جزییات جنگاه از مشخصات سخت افزاری کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر شد

0


جزییات جنگاه از مشخصات سخت افزاری کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر شد

مدت‌های طولانی است که در رابطه با کنسول نسل آینده شرکت سونی با نام احتمالی پلی‌استیشن‌ ۵ و تاریخ عرضه آن، شایعات زیادی به گوش رسیده و گمان‌های زیادی زده می شود. حال به تازگی گزارشات جنگاهی منتشر شده است که در ارتباط با مشخصات سخت افزاری این کنسول اطلاعات بیشتری را به اشتراک می گذارد. با ما همراه باشید.

مطمئنا بسیاری از کاربران کنجکاو هستند تا در ارتباط با کنسول نسل آینده شرکت سونی و به خصوص تاریخ عرضه آن، اطلاعات بیشتری به دست آورند. از این روی، یکی از منابع آگاه جزییات جنگاهی را از مشخصات سخت افزاری این کنسول که با نام احتمالی پلی‌استیشن ۵ شناخته می‌شود، به اشتراک گذاشته است. قبل از مطالعه خبر باید به این نکته اشاره کنیم که از صحت اطلاعات به اشتراک گذاشته مطمئن نیستیم اما منبع مورد نظر همان شخصی است که در گذشته پیش بینی‌های تقریبا درستی را در ارتباط با همکاری دو شرکت نینتندو و انویدیا بر سر کارت‌های گرافیکی کنسول نینتندو سوییچ و همچنین مشخصات سخت افزاری کنسول پلی‌استیشن ۴ در سال ۲۰۱۲ را انجام داده بود. به نظر می رسد مشخصات سخت افزاری کنسول پلی‌استیشن ۵ به شرح زیر خواهد بود:

کنسول پلی استیشن ۵ از نسل جنگاه گرافیک‌های شرکت AMD با نام AMD Navi استفاده خواهد کرد که تا پایان سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه می شوند. اطلاعات زیادی در مورد پردازنده‌های گرافیکی جنگاه شرکت AMD در دسترس نیست اما این پردازنده‌ها از طراحی و معماری مقایس پذیر برخوردار هستند، از حافظه‌های مرموز نسل جنگاه استفاده کرده و دارای واحدهای پردازنده کوچکتری نیز می باشند که به لطف فناوری فوق العاده سریع Infinity Fabric کارت‌های گرافیک AMD، به یکدیگر متصل هستند. همچنین منبع یاد شده معتقد است که کنسول پلی‌استیشن ۵ از پردازنده‌های مدل Zen شرکت AMD استفاده خواهد کرد.

ظاهرا تعداد بالایی از کیت‌های توسعه نرم افزاری برای آزمایش و ساخت گیم‌های جنگاه در اختیار سازندگان قرار گرفته است. بر همین اساس، اگرچه شاید بسیاری از تحلیل‌گران از بررسی و عرضه کنسول پلی استیشن ۵ در سال ۲۰۲۰ خبر می دهند اما اصلا بعید نیست که تا پایان سال ۲۰۱۸ شاهد چنین اتفاقی باشیم.

دیدگاهها مسدود است