http://buy-game.ir

توضیحات سازندگان گیم Spider-Man پیرامون برخی از سوالات طرفداران

0


توضیحات سازندگان گیم Spider-Man پیرامون برخی از سوالات طرفداران

برخی از طرفداران از طریق توییتر نسبت به صحنه‌های دکمه زنی (QTE) و فریم ریت گیم ابراز نگرانی کرده و خواستار پاسخ بودند. حال استودیو اینسومنیاک گیمز نسبت به این نگرانی‌ها واکنش نشان داد.

همانطور که می‌دانید، در طی این چند روز اخیر اطلاعات بسیاری از عنوان انحصاری Spider-Man منتشر شده است. حال استودیو اینسومنیاک گیمز در تلاش است تا توسط صفحه توییتر خود به سوالات طرفداران پاسخ دهد. آنها اخیراً در مورد تغییرات روز و شب و گیم کردن در نقش پیتر پارکر توضیحاتی داده بودند که می‌توانید آنها را از اینجا مشاهده کنید.

حال یکی از کاربران در مورد استفاده بیش از حد صحنه‌های دکمه زنی ابراز نگرانی کرده بود. اینسومنیاک گیمز توضیح داد که QTE به ندرت استفاده شده و تنها در صحنه‌های سینماتیک گیم حضور دارد.

کاربر: گیم عالی است اما به دلیل استفاده بیش از حد QTE و صحنه‌های سینمایی، در بعضی از مواقع اسکریپت شده به نظر می‌رسد. اگر تمام مراحل به همین منوال باشد این تبدیل به یک مشکل می‌شود. همین حالا هم نیمی از گیم‌پلی شبیه سری آرکام است.

اینسومنیاک: آیا در ویدیویی که گیم اینفورمر منتشر کرده است حتی یک صحنه دکمه زنی نگاهه‌اید؟

آنها بخش بسیار کوچکی از گیم هستند که در صحنه‌های سینمایی استفاده شده‌اند.

کاربر دیگری با فریم ریت گیم مشکل داشت. در این مورد اینسومنیاک گیمز توضیح داد که آنها باید هر دو بخش کیفیت و عملکرد گیم را در نظر بگیرند.

کاربر: پس ۳۰ فریم بر ثانیه بهترین بهینه سازی است که در بخش عملکرد گیم توانستید به آن برسید؟ به نظرم این پاسخ مبهم شما نزدیک ترین چیزی است که به عنوان جواب سوال دریافت می‌کنم.

اینسومنیاک: باز هم لازم است بگوییم که این موضوع در مورد رسیدن به بهترین ترکیب بین کیفیت و عملکرد و همچنین انتخاب درست آن با توجه به گیم شما است. اکثر توسعه دهندگان به همین شکل عمل می‌کنند. به جز Metal Gear Solid V، ما عنوان جهان باز دیگری بر روی کنسول‌ها ننگاهه‌ایم که به صورت ۶۰ فریم اجرا شود.

همچنین این استودیو در مورد مزایای پیش خرید این گیم اعلام کرد که محتوای The City That Never Sleeps به صورت جداگانه قابل خرید است در حالی که بقیه موارد (به جز تم و آواتار) را می‌توان از طریق منابع درون گیم آزاد کرد.

گیم Spider-Man در تاریخ ۱۶ شهریور (۷ سپتامبر) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

شما می‌توانید اطلاعات بدست آمده از این عنوان را در پایین مشاهده کنید:

دیدگاهها مسدود است