http://buy-game.ir

توضیحات جنگاه در مورد درجه‌‌های سختی گیم God of War

0


توضیحات جنگاه در مورد درجه‌‌های سختی گیم God of War

ما از قبل می‌دانستیم که این گیم دارای درجه‌های سختی متنوعی خواهد بود که باعث می‌شوند تا هر دو گروه گیم‌بازهای ماهر و معمولی از آن لذت ببرند. حال استودیو سانتا مونیکا اطلاعاتی را در مورد هر کدام از این درجه‌های سختی منتشر کرده است.

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار عنوان محبوب و مورد انتظار God of War، استودیو سانتا مونیکا اطلاعات جنگاهی را از این گیم منتشر کرده است.

توضیحاتی که برای درجه‌های سختی ارائه شده‌اند:

  • Give Me A Story: در این درجه شما بدون اینکه با چالش‌‌های سخت در گیم‌پلی مواجه شوید، می‌توانید از داستان گیم لذت ببرید. البته منظور ما این نیست که با یک تله‌کابین به بالای بلندترین قله‌های سرزمین نورس می‌روید، بلکه در این درجه شما می‌توانید در نبرد با دشمنان به تعداد بیشتری مرتکب خطا شوید.
  • Give Me A Balanced Experience: ما آن را به اکثر گیم‌بازها پیشنهاد می‌کنیم. همان طور که از نام آن مشخص است، این درجه تجربه‌ای چالش برانگیز و متعادل ارائه می‌دهد.
  • Give Me A Challenge: این درجه سخت تر است و نسبت به گیم‌باز بخشنده نیست. ما آن را به کسانی پیشنهاد می‌کنیم که گیم‌های اکشن بسیاری را تجربه کرده‌اند و همچنین برای طرفداران قدیمی God of War که گیم‌های این سری را بر روی درجه‌ سختی بالا به پایان رسانده‌اند.
  • Give Me God of War: برای کسانی طراحی شده که با خرس‌های قطبی کشتی می‌گیرند. این درجه سخت‌ترین است. ما تنها شما را ضعیف یا دشمنان را قوی نکردیم بلکه به رفتار و مکان قرارگیری دشمنان در نبردها دقت کرده و همه چیز را طوری تغییر داده‌ایم که گیم تا حد ممکن تهنگاه آمیز باشد. از همه بهتر این است که اگر گیم را با این درجه آغاز کنید، راه برگشتی نیست و  شما نمی‌توانید آن را تغییر دهید. پس اگر حس کرنگاه که پای خود را از گلیمتان بیشتر دراز کرده‌اید، باید گیم را از اول شروع کنید. متاسف نباش، بهتر باش؟

جدا از توضیحاتی که در مورد درجه‌های سختی ارائه شد، سانتا مونیکا ویژگی جنگاه Immersion Mode را بررسی کرد. این قابلیت به این صورت است که شما می‌توانید بخش‌هایی از HUD گیم را خاموش کنید تا تجربه‌ سینمایی بهتری داشته باشید. همچنین اگر حس می‌کنید که HUD گیم کمی شلوغ است، می‌توانید اجزای مختلف HUD را فعال یا غیرفعال کنید.

گیم God of War ده روز دیگر و در تاریخ ۳۱ فروردین (۲۰ آوریل) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

لازم به ذکر است که نقد‌های اولیه این عنوان در این هفته منتشر می‌شوند.

دیدگاهها مسدود است