http://buy-game.ir

تصویری از نقشه Mars بسته الحاقی Warmind عنوان Destiny 2 منتشر شد

0


تصویری از نقشه Mars بسته الحاقی Warmind عنوان Destiny 2 منتشر شد

امروز استودیو بانجی (Bungie) اطلاعات و تصویری از نقشه Mars که همراه با بسته الحاقی Warmind به گیم Destiny 2 اضافه می‌شود را منتشر کرد.

به دنبال لایو استریم استودیو بانجی که دیروز برگزار شد، اطلاعات و تصاویر بسیاری از دومین بسته الحاقی گیم Destiny 2 تحت عنوان Warmind منتشر شد. یکی از مهم‌ترین اطلاعاتی که دیروز توسط سازندگان اعلام شد، اضافه شدن نقشه جنگاهی به عنوان Destiny 2 است؛ نقشه Mars به‌خصوص ناحیه Hellas Basin (مکانی در Mars که توسط یخ‌های قطبی پوشیده شده است) همراه با بسته الحاقی Warmind به گیم اضافه خواهد شد.

بر اساس گزارش‌های وب‌سایت Reddit، نقشه Mars (مریخ) بسته الحاقی Warmind دارای جزئیات بیشتری نسبت به نقشه Mercury (عطارد) بسته الحاقی Curse of Osiris خواهد بود. برای کسایی که از کم بودن مساحت نقشه Mercury شکایت داشتند، باید اعلام کنیم که طبق گفته‌های استودیو بانجی، مساحت نقشه Mars بسیار وسیع‌تر از نقشه Mercury خواهد بود.

البته به این خاطر که نقشه Mercury دارای یک جنگل بسیار وسیع و پهناور است بنابراین انتظار می‌رود که در نقشه Mars شاهد مکانی مشابه با مقیاسی بزرگ‌تر باشیم. همچنین ۴۵ آیتم برای جمع آوری، سلاح‌های کم‌ یاب عجیب و به احتمال زیاد یک ماموریت‌ مخفی در این نقشه وجود خواهد داشت.

بسته الحاقی Warmind در تاریخ سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت (۸ مه ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کاربران رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

در ادامه تصویر منتشر شده از نقشه Mars قابل مشاهده است:

دیدگاهها مسدود است