http://buy-game.ir

تصاویر شگفت‌انگیزی از گیم Detroit: Become Human با کیفیت ۴K منتشر شد

0


تصاویر شگفت‌انگیزی از گیم Detroit: Become Human با کیفیت ۴K منتشر شد

مدت کمی تا انتشار گیم مورد انتظار Detroit: Become Human، ساخته استودیوی گیم‌سازی کواتیک دریم (Quantic Dream) زمان باقی مانده است و در همین راستا، به تازگی شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی (Sony Interactive Entertainment)، چندین تصویر جنگاه از این عنوان منتشر ساخته است.

این تصاویر، که با کیفیت فوق‌العاده ۴K هم هستند، سه شخصیت قابل گیم Detroit: Become Human یعنی کارا (Kara)، کانر (Connor) و مارکوس (Markus) را به نمایش می‌گذارند. همچنین در این تصاویر برخی شخصیت‌های دیگر این گیم که با پروتاگونیست‌های آن در تعامل خواهند بود، در کنار محیط‌های زیبایی که توسط هنرمندان حاضر در استودیوی کوانتیک دریم خلق شده‌اند هم به تصویر کشیده شده است.

پیشنهاد می‌شود که تصویر آخر این گالری را مشاهده نکنید چراکه حاوی اسپویل است و گوشه‌ای مهم از داستان این گیم را فاش می‌کند؛ هرچند که این بخش بارها به تصویر کشیده است.

از سوی دیگر، اخیراً اعلام شد که مراحل ساخت و توسعه گیم Detroit: Become Human رسماً به پایان رسیده است و نسخه دموی آن هم فردا از طریق فروشگاه پلی‌استیشن استور در دسترس قرار خواهد گرفت.

گیم Detroit: Become Human در تاریخ جمعه ۴ خرداد ماه (۲۵ می ۲۰۱۸ میلادی) به صورت انحصاری بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه و منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید جنگاهترین تصاویر منتشر شده از این گیم را مشاهده کنید:

دیدگاهها مسدود است